reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

No, teraz to już mam nadzieję, że regularniej będę zaglądała. Chyba mam w końcu zreperowany komputer :)
A ja jestem w szoku utyłam już 9 kilo, a wyznaczyłam sobie, żeby nie utyć więcej jak 12...
 
reklama
U mnie dzis rano 76,1kg czyli ciut ponad 7 do przodu i jest dla mnie dobry wynik ;D
Poprzednio była chyba z 10 an liczniku ;D
 
U mnie nadal 58-59 kilo, a zaczynałam od 50-51kg, i tak się zastanawiam gdzie ja to mam? chyba wszystko w brzuszku i cyckach :) Doktor pochwalił taką wagę i powiedział ze oby tak dalej, bo zbędne kilogramy nie są dobre ani dla matki ani dla dziecka, to bardzo stary przebrzmiały mit, że trzeba jeść za dwóch!!!to tylko szkodzi a nie pomaga!
CLEO, zgadzam się z tobą w 100% !!!!
 
Marrtrudo:) ja cie z waga dogoniłam dzis na wadze 9 kg wskoczył a obiecałam sobie nie wiecej niż 14. wątpie , dam rade ale co tam.ale spoko jak urodzimy to zrzucimy i to z nawiazka ;D
 
Kasiorka, tyle, że ja mam z poprzedniej ciąży doświadczenia nieciekawe - utyłam i do tej pory noszę ten nadmiar :( Ale teraz to już muszę się ostro wziąć za siebie jak urodzę...
 
Marrtruda pisze:
Kasiorka, tyle, że ja mam z poprzedniej ciąży doświadczenia nieciekawe - utyłam i do tej pory noszę ten nadmiar :( Ale teraz to już muszę się ostro wziąć za siebie jak urodzę...

Chyba,ze kolejna Dzidzia sie zadomowi u Ciebie w brzusiu,hihi. :D
 
reklama
Do góry