reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

a teraz i ja:

01.01.06. - 72
15.01.06. - 71,5
01.02.06. - 71
15.02.06. - 71
01.03.06. - 71
15.03.06. - 71,8
01.04.06. - 72
15.04.06. - 73,5
01.05.06. - 75,5
15.05.06. - 76.5
01.05.06. - 77,2
15.05.06. - 78,2

czyli 6,200 do przodu od początku :)
 
reklama
A u mnie już ok 62.5 kg.
Przy czyli od początku +6.5
Ale przy moim wzroście (169) to i tak chyba nie jest jakoś dramatycznie dużo? Pocieszcie mnie proszę.... ::)
 
Mycha, po prostu całe życie byłam b. szczupła i teraz w ciąży najbardziej cierpię właśnie przez wzrost wagi. Resztę jakoś zniosę :)
Już pomijam fakt, że nie mieszczę się w tej chwili w żadne z ciuchów sprzed ciąży - no może w niektóre bluzki, ale te kończą mi się teraz nad brzuchem ;D Wygląda to dość pociesznie.
I zaczynam tak śmiesznie chodzić już, jak kaczka - czy Wy też tak macie?

Aha, zapomniałam powiedzieć - jak byłam u mojej gin poprzednim razem i przytyłam przez 5 tygodni z 56 kg do 59 kg, to na mnie nakrzyczała i kazała uważać na wagę. Więc teraz mam chyba po prostu schizę na tym tle :( Sorki.
 
Nakrętko ja też sie nie mieszczę w ciuchy sprzed ciąży, tez pasują mi jedynie niektóre bluzki.Ja tez byłam szczupłą osobą a teraz :p :p :p słonik! ;) ale jak ci lekarka mogła powiedzieć takie głupoty to ja nie wiem, jakaś głupia czy co!! :p przecież większość kobiet ciężarnych tyje dużo, wiadomo że w ciąży nie można sie odchudzać i stosować diet a nawet nie zawsze jest wskazane żeby np ćwiczyć.
Więc nie przejmuj się głupią babą i jedz to na co ty masz ochotę, a o kilogramy będziemy się martwić później!! ;) ;) :)
 
Mycha dietki oczywiście nie sa wskazane ale rówinież opychanie się. A co do ćwiczen to są bardzo wskazane aby ułatwić sobie później poród. Normalne jest ze kobiety ktorym lekarz tego zabroni z powodu jakis wad ciążowych nie mogą tego robić ale sam ruch dostosowany do ciąży jest bardzo wskazany.
Nakretko a twoje kg są super w sam raz :)
 
Nakrętka ta twoja gin. to jakaś niepoważna jest naprawde wage masz dobrą!!!!!!
Co innego gdybyś przytyła w ciągu miesiąca te 6 kg. naprawde przewrazliwiona jakaś ta baba ::)
 
Aga_Mazury pisze:
Margolis nie załamuj mnie :p to czemu ja 20? :D ;)
mycha12 pisze:
Margolis masz sie czym przejmowac!! przytyłaś mniej ode mnie :laugh:

Aga, Mycha ale ja mam tylko 160cm wzrostu i przed ciążą ważyłam 65-66kg. Poza tym Aga ja w sumie dużo w ruchu jestem a Tobie nie wolno chyba? Niestety muszę już trochę przystopować z wysiłkiem bo coraz mi ciężej i lekarz tak radzi więc mogę zacząć teraz szybciej przybierać. Nawet upał nie jest mnie w stanie skutecznie zniechęćić do jedzenia a Was??
 
reklama
Margolis to ty taka niziutka jesteś??? a ja myslałam ze w tym naszym gronie raczej ja nie grzeszę wzrostem! :laugh: mam 164 cm a przed ciążą ważyłam góra 56kg a teraz 70 :p
 
Do góry