reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

Ja bym nie mogła gotować na codzień ale od czasu do czasu lubię znaleźć jakiś fajny przepis i coś wykombinować. Pewnie jak bym musiała częściej to też by mi się nie chciało nic wymyślać.... :)
 
reklama
Wczoraj na generalnym ważeniu u lekarza okazało się, że od początku ciąży utyłam tylko kg. Bardzo mnie to dziwi (cieszy też), bo brzuch mam całkiem spory :) Tak a propos, to muszę w końcu pożyczyć aparat i cyknąć zdjęcie temu brzuchowi.
 
No wlaśnie mój brzuch tez jest całkiem spory a przytyłam 1,5 kg ;) co oczywiście mnie cieszy bo widocznie dzidzia podjada z moich zapsów tłuszczowych ;D poza tym byloby juz więcej,ale poniedziałkowy stres i krótki pobyt w szpoitalu zrobił swoje. We wtroek rano ważyłam sporo mniej niż w niedzielę,ale już nadrabiam ;D
 
Edi, jak ja ostatnio miałam problemy, to wogóle nie czułam głodu, wmuszałam w siebie coś, bo wiedziałam, że powinnam. Ale też już nadrabiam. Wczoraj na kolację po powrocie od gina zjadłam jeszcze cały talerz krupniku :)
 
Ja po stresach teraz też zaczynam bardziej nadrabiać. Trzeba koniecznie zacząć sięrusząc zwłaszcza, że pogoda sprzyja.... Jadnak po dzisiejszym spacerku trochę mi sił brak....
 
No dziewczyny gratuluję..........a ja przytyłam 5 kg (szok no nie?) ale pocieszam się, że to od rzucenia papierosów;) i dlatego że to bliźnięta (chociaż Margolis mi nie pomaga w tym wierzeniu) ;)
 
AGA witam Cię![/b] To super że kolejna przyszła mama będzie miała bliźniaki lub bliźniaczki! :laugh:
 
Marrtruda , Edi ja też przytyłam tyko 1 kg ! Bardzo mnie to zdziwiło ale i też ucieszyło, bo brzuszek jest duży .Obym tylko tego szybko nie nadrobiła tak jak w poprzednich ciążach.
Wpierwszej ciąży przybyło mi 25 kg a w drugiej 19 kg ::) Całe szczęście , że potem prawie wszystko udaje się zrzucić :laugh:
 
reklama
Do góry