reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

Cleo! dobry pomysł. Ja ważę dziś 68,8kg. Przed ciążą 65kg. Chyba nie jest tak źle jak na bliźnięta ;)
 
reklama
Dziewczyny ale czym wy się przejmujecie, przecież tu tez ma znaczenie wzrost! Tzn jeśłi jesteście wysokie to te kg się rozejdą. Gorzej kiedy tak jak ja (164cm) jest sie kurduplem :p
 
mycha...a Ty tak krążysz...krążysz...a ja się doczytać nigdzie nie mogę tej Twojej wagi ...:p pochwal się "maleństwo"....ja troszkę wyższa tylko jestem 170 cm
 
no to będę w czołówce chyba :( przed ciążą 55 kg, a dzisiaj 61 - (170cm wzr.) , i właściwie prawie caly ten przyrost to ostatni miesiąc, wcześniej mdłości nie miałam, ale i apetyt był malutki, a teraz to konia z kopytami bym zjadła i jeszcze dobrą krówką zagryzła :D
 
Aga ja chwaliłam się moją wagą dużow wcześniej przed ciążą ważyłam 52 obecnie 61 :p tragedia
 
Ja mam całe 162 cm wzrostu, przed ciązą waga sie wachała od 49 do 50 kg, teraz mam 52kg, z tego chyba kilo w biuście  ;D i on mi najbardziej ciązy jak do tej pory!!!!
 
Miśka ale z Ciebie chudzinka ;) ale fajnie nie będziesz miała dużo do stracenia po porodzie .Ja przy wzroście 170 cm ważyłam przed ciążą 70 kg a teraz 71,5 kg.
 
reklama
W miesięczniku "Twoje Dziecko" na maj wyczytałam , że przy mojej wadze 70 kg nie powinnam w ciąży przytyć więcej niż 12 kg ,a kobiety o wadze przed ciążą 40-50 kg mogą sobie pozwolić nawet na przybranie 18 kg! 50-60 kg - 15 kg , 60-80 kg-12 kg a te które mają pow 80 kg max 11 kg .Chciałabym przytyć tylko te 12 kg ale wątpię ,bo w poprzednich ciążach tyłam na maxa : raz 25 kg a potem 19 kg !
 
Do góry