reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

Edi gdybym ja poszła w górę pół kg to bym się baaardzo cieszyła!! ja przytyłam bardzo szybko! :p
 
reklama
Ja wieczorem, po tym całym obżarstwie stanełam na wage.
I od początku ciąży przytyłam 1kg.
Waga niestety mi ni nie spadła :(
Jednak prawdą jest, że po kolejnych ciążach brzuszek dość szybko widać.
Wiecie jak się odchudzałam to nie jadłam wogóle chleba,pieczywa a teraz te bułeczki z masełkiem.
Naprawde nia moge się od nich odgonić!!!!! :p
 
Mamaoska, tzreba słuchac własnego ciała i jak mamy na coś ochotę, to to jeść. Organizm sam sobie wyrównuje braki :-)
Ja na razie przestałam się ważyć. Trudno, ile utyję, tyle utyję, najważniejsze, żeby ciąża sie dobrze rozwijała. A brzuch mi też podskoczył - zaczęłam chodzić w spódnicach, bo mam takie luźniejsze :)
 
A ja chyba z dwa kilo przytyłam od ostatniej wizyty u lekarza, a może po prostu po jedzeniu się ważyłam ??? nie chcę tak bardzo przytyć!!! już teraz trochę mi ciężko...
 
JA na razie przytyał chyba 1 kilo, ale nie jestem zbytnio pewna, bo sie nie ważyłam na początku ciąży, za to zaczyna widac mi mały brzuszek, może dlatego, że jestem szczupłą, filigranowa osóbką ;-) na szczęście tylko brzuszek ;-)
 
Ciekawę ile ja teraz na wizycie będę ważyła bo mam dziwne uczucie, że ostatnie stresy pozbawiły mnie paru kaloriii. Zobaczymy. Wkurza mnie, że nigdzie nie mogę znaleźć jak prawidłowo powinno wyglądać przybieranie na wadze z bliźniętami. Mam tylko końcowy efekt od 17 do 26 kg. Trochę przeraża mnie to 26 kg ale najważniejsze by dzieci były zdrowe...
 
U mnie jak na razie dośc spokojnie bo 1,5kg w górę :) cieszy mnie to bo poprzednio w tym czasie bylo ok 5 ;D
Margolis
nie przejmuj się za bardzo tymi kilogramami.Kiedys juz pisałam,że przyjaciólka ma biźniaki i przytyła tylko 9 kg.Dzieci były bardzo malutkie a urodzone w terminie i ciągnie się to za nimi do dziś,choć minął juz rok.Podejrzewam,że jeszcze troche się to pociągnie.Więc jak przytyjesz 26 to nie martw się bo większą część stracisz zaraz po porodzie ;)
 
Dzięki Edi. Wolałabym tego uniknąć bo w tej chwili ważę ok 67kg. Trochę przed ciążą sobie pofolgowałam więc teraz uważam. Całe szczęście, że jakoś nie mam nieprzepartej ochoty na słodycze. Szczerze mówiąc odkąd wiem, że jestem w ciąży zjadłam może z 2 kostki czekolady i 3 lody. No lody lubię i to bardzo. Teraz się staram ich nie jeść ale niech tylko wydobrzeję... oj po co ja o tym piszę... lodów mi się chcę ::)
 
U mnie waga początkowa to będzie 72 kg. Wiem ze "troszkę" dużo ale to i tak lepiej niż w zeszłym roku bo wtedy o tej porze (czyli w styczniu bo to moja waga ze stycznia) ważyłam 87-88 kg. Tak więc przez cały rok troszkezrzuciłam a teraz będę przybierac. Jak na razie wracam do wagi styczniowej bo zeszłam w lutym do 69. Teraz wazę 71,5 i jak na razie jestem z tego zadowolona ale brzuszek rośnie, rośnie :)
 
reklama
Margolis mnie też ciągnie do lodów ::)
Zresztą w poprzedniej ciaży zjadłam ich chyba hektolitry ;D
No i dziś kupiłam dla poprawy nastroju ;)
 
Do góry