reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

A u mnie waga do przodu! ;D I to od ostatniej wizyty u lekarza(14.06) do tej srody(26.07) przybylo mi az 3.5kg! Moja waga teraz to 73.5kg, czyli lacznie 7.5 kg na plusie! A polozna to az sie zdziwila, ze taki skok, bo tak to co miesiac mialam ewentualnie +1kg, +2kg, a tu nagle +3.5kg! Ale to dobrze, to znaczy, ze dzidzia rosnie! Bo na biodrach i udach nie mam tej nadwyzki, tylko w brzusiu ;D !
 
reklama
Royanna, super :) ja taki duży skok miałam na przełomie 5 i 6 miesiąca. U mnie nadwyżka też nie jest widoczna na bioderkach tylko na .... kolanach ;D
 
U mnie tak samo,patrząc z tyłu,albo centralnie z przodu niewidac żebym była w ciąży ::).Dopiero patrząc z boku.Cieszmy się że za dużo nie przytyłyśmy,byłoby nam jeszcze ciężej.
 
czy Wy tez czujecie się jak grube paróweczki ? ;) bo ja mam wrażenie , że jestem cała opuchnięta - pewnie to przez te upały. w czwartek ściągnęłam z trudem obrączkę i już nie będę ryzykować z wkładaniem jej na palec. A rano po przebudzeniu to aż mnie bolą stopy od spodu jak chodzę, dziwne...
I do przodu jestem tak 14,5 kg. W czwartek idę do lekarza to przy okazji mnie zważy, brrr...
 
Ja mam spuchnięte ręce już od jakiegoś czasu i żadnych pierścionków ani obrączki nie nosze.Do lekarza ide we wtorek tez jestem ciekawa czy waga sie zmienila bo mowią mi że mała waży za mało 1,87kg. :-[
 
Dziś u gina waga moja wskazała 12 kg na plusie. Lekarz powiedział , że dobrą mam wagę.
Ale pewnie już jutro albo pojutrze pokaże się więcej, bo właśnie opycham się ciastem, które wczoraj dostałam od koleżanki.
Ale co tam od jutra dieta bezciastowa :laugh:
 
Megi80 pisze:
O wszystkim dowiemy się już niedługo. ja to napewno będę miała nad czym popracowac ale wszystko w swoim czasie. Są specjalne ćwiczonka na mięśnie brzuszka - fakt wyczerpujące ale efekt zadowalający (wypróbowałam)

Megi a jakie to ćwiczenia?? Zdradź tajemnicę. :)
 
reklama
Ja idę jutro do ginki,więc mnie zważy.Ale dużo nie przytyłam ,ostatnio co zjadłam bardzo szybko ze mnie wylatywało. :p
 
Do góry