reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

reklama
Margolis,ale Ty jestes podwojna mama! To nie fair! :p Hehehe. :D Ja dzis mam kolejne (cotygodniowe) wazenie,wiec ulala strzezcie sie kilogramy! ;)
 
Agutku! jak by tak liczyć to tylko po 7kg na plusie na jednego maluszka! ;) Ale super! chyba jak ktoś mnie teraz spyta ile przytyłam to tak mu powiem... ;D
 
A ja jak dziś się ważyłam to było tylko 10 na plusie.
Więc te 12 to rzeczywiście efekt imienin :)

Dodam, że mi również dokucz kręgosłup jeszcze coś mi w lewy pośladek wlazło i strasznie boli - mówią mi, że to właśnie od kręgosłupa.
 
No ja juz nic nie rozumiem,bo u mnie ciągle są wahania pomiędzy 8 a 9 kilosików ;D
 
reklama
Do góry