reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

No,moje obżarstwo w końcu daje o sobie znać ;D kolejny kilogramik na plusie czyli 9 od samego czopątku ;D
 
reklama
No i u mnie nareszcie waga troche ruszyla ;D Dzis na wadze 72kg, czyli 6 kg do przodu! Ale zobaczymy co wskaze waga w poradni k (tam jest dokladniejsza), ale to dopiero za 2 tygodnie :D
 
mam 60 kilo przed ciazą mialam 50 wiec 10 do przodu :)) ja dziewczyny czytalam ze dopiero teraz nam waga ladnie skoczy bo dzidzia najwiecej rosnie; wiec brzuszki do przodu :)
 
No ja zauważyłam, że mi teraz na miesiąc waga skacze o jakieś 2 kg. W tej chwili jest już 63 i jak tak dalej pójdzie, to chyba jednak waga na koniec ciąży pokaże więcej niż te 65 kg, których nie chciałam przekroczyć. ;D Ale co tam niech mała rośnie sobie zdrowo.
 
Agutku nic się nie martw ;) ja w poprzedniej ciąży przytyłam 18 kilosów i chłopak był spory(58cm i 3800gr) a teraz jakos nie przybieram za bardzo i maluszek tez nie jest za duży.Wiem,że to nie ma nic do rzeczy,ale...
Najważniejsze żeby nasze dzieciaki rodziły się zdrowe ;)
 
W moim przypadku na 100% przytyję te 18 kg jak nie więcej. Ale w porównaniu z tym jak słysze ile potrafiły przytyć moje koleżanki to 18 kg to malutko. :)
 
Edziulku,ja sie tam w sumie nie martwie,bo wiem przynajmniej,ze mi Zuzia ladnie rosnie. :D Tylko tak patrze na te Wasze wagi i nie moge sie nadziwic,ze tak malo przytylyscie,hihi. ;)
 
Ach ten swiat... Widzicie jakie to dziwne? Jedne z nas martwia sie, ze za malo przybraly na wadze ;D , drugie, ze za duzo... ;D Najdziwniejsze jest to, ze mozna przechodzic kilka ciazy, a w kazdej miec skrajnosci pod wzgledem wagi ciala! O tym, ze ktos przybiera 18kg czesto slysze, wiec to chyba nie jest zle! A moja babcia ostatnio do mnie czesto dzwoni i pyta ile ja przybralam, poniewaz jej kolezanki wnuczka przybrala 27kg!!! I moja babcia woli sie upewnic, czy mi to nie grozi ;D na szczescie moge ja uspokoic ;) bo raczej tyle juz nie nadrobie, hahaha ;D
 
reklama
Moja koleżanka w ciąży z bliźniętami przytyła 32kg więc też siępocieszam bo ja na tym etapie ok. 13-14kg więc już raczej nawet 20 kg nie powinnam przekroczyć a kręgosłup i tak pęka...
 
Do góry