reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

reklama
A u mnie wręcz przeciwnie, pomimo upału apetyt mam jak mały słonik - tak mniej więcej od dwóch tygodni. Na szczęście bierze mnie na niezbyt kaloryczne am - ogórki kiszone własnoręcznie, owoce, jogurty,choć czasem zdarzy się jakiś cukiereczek i ciacho :) Łącznie przybyło nam już 9 kg i troszkę, ale pocieszamy się że prawie 2 kg przypada na Maleństwo ;D
 
A ja pożeram ogromne ilości i nie przybieram,troche mnie to martwi.Czyżby Mały był taki głodny???? ;D
 
A dziś już nadrobiłam i z powrotem 78.8kg czyli ok 13kg na plus ale to było po śniadaniu i same dzieci ważą już ok 4 kg razem....
 
Jak taka pogoda utrzyma się dłużej ( nie daj Boże!!!), to ja zamiast przybierać na wadze, raczej schudnę. Codziennie "wytapiam" z siebie kilogramy. ;D
 
No bo to się więcej pije niż je.Chociaż ja wczoraj specjalnie się obżarałam a i tak dziś rano było mniej niz wczoraj ;D
 
reklama
Do góry