reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
magnusik bromergon biorę chyba od sierpnia.. Najpierw brałam pół tabletki, żeby organizm przyzwyczaić a potem już po całej...

Karolcia zazdroszcze Ci tego kopa.. tej energii...
 
karolcia ja mam podobnie :) normalnie mnie kusi, żeby już zacząć w tym cyklu z trudem powstrzymuje się przed atakiem na męża :)

isza trzymam kciuki za hospitalizację, dobrze że idziesz tylko na 3 dni

kłaczek, to masz wesoło z tym chińczykiem

aniunia jak chcesz to skontroluj tą prolaktynę, może jeszcze się nie obniżyła wystarczająco, zbyt wysoka prolaktyna blokuje zajście w ciąże jak naturalna antykoncepcja, może dlatego jeszcze nie udało wam się zaciążyć?
 
anniunia ciężko powiedzieć, może być ok, może dalej skakać, ja nie jestem lekarzem. Ale podwyższona może powodować problemy z zjaściem, więc myślę, że powtórz badania i jak będzie już za niska to można ewentualnie dawkę zmiejszyć,ale to niech lekarz decyduje
 
Czesc dziewczynki,
Nie było mnie kilika dni. Miałam trochę pracy.
Najważniejsze, trzymam kciuki za 2 krechy. Wkoncu przydalaby sie jakas nowa fasolka na watku w tym cyklu ;)
Czytalam troszke o kolejkach na badania i zabiegi. Ludzie nie mają wyobraźni. Jak tak mozna?
Przeraza mnie to, bo gdybym leczyla sie w Polsce to juz by mnie nie bylo na tym swiecie.
Kłaczku, tam u ciebie znowu inna bajka. Wspolczuje. po tym co przeszlysmy takie chlodne podejscie do ciazy moze nam napsuc krwi. Wspolczuje, moze faktycznie uda ci sie znalezc dobrego polskiego gina.
A ja tu w "kraju trzeciego swiata" czuje sie jak człowiek! o ironio!

fasolowa witaj. wiem, ze jest ci ciężko. dla Twojego aniołeczka
[*]

u mnie ok, 2 dzien @, czyli ktos sobie zrobil maly zart zle składając testy ciazowe ;) chyba powkladali 2 paski kontrolne w test i wygladalo jak ciaza. innego wyjasnienia nie ma, bo kupilam drugi test w tej samej aptece i tez wyszedl pozytywny!!! ale dostalam @ tego samego dnia
postanowilismy wspolnie z m, ze narazie nie chcemy robic badania droznosci jajowodow w tym cyklu i sprobujemy jeszcze raz, jak nie wyjdzie to je zrobimy w nastepnym cyklu. jakos sie tego badania przestraszylam

buziaki kochane
dobrej nocy
 
Ale się wkurzyłam...opisałam się jak głupia i wszytsko mi się skasowało..
Aniunnia - Wystarczy stanąć na pustym polu, prawy przycisk myszy i cofnij i wszystko wraca :-D Dzięki za zaproszenie, przyjęłam z przyjemnością :tak:

FasOlowa - witaj Aniołkowa Mamusiu, przykro mi że i też Ciebie spotkało ta tragedia, bo ciąża była już mocno zaawansowana, tyle przeżyłaś w pierwszych tygodniach, a Niebo i tak wezwało Aniołka do siebie. Czerp energii ile potrzebujesz od nas i dawaj od siebie, bo my też czasem mamy gorsze dni.
[*] dla Aniołka.

Trzymam kciuki za testowanka!
 
Witajcie.
U mnie znów zawirowania jakieś .
Miałam jutro jechać do kliniki,ale zadzwoniłam ,że nie przyjadę ,bo nie mam jak dojechać.
Powiedziałam dla swojej lekarz ,że przestałam plamić i nic tabletki nie pomogły.
Powiedziała ,że nie ma innego wyjścia już w tej chwili -pozostał tylko zabieg .
Tymczasem dziś wstałam rano i szok :szok::szok::szok:.
Dziewczyny ja znów krwawię :szok::szok::szok::szok:
Nic z tego nie rozumiem .:no::no::no::no:
Co za głupi organizm ,nie może się zdecydować i mnie i lekarzy w konia robi.:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A z przyjemnych rzeczy -to zrobiłam wczoraj takiego aniołka.
 

Załączniki

  • DSC00035.jpg
    DSC00035.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC00037.jpg
    DSC00037.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 37
reklama
As, aniołek śliczny :-)
a organizm faktycznie głupi! może u Ciebie już ten etap, jak po poronieniu, czy porodzie, że jeszcze przez ileś czasu można plamić/krwawić i może być tak, że raz cisza raz plamienie
 
Do góry