reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam,
Ja obudziłam się o trzeciej w nocy z uczuciem jakbym dwa dni nic nie jadła. A dzisiaj rano żadnych objawów, nic mi nie doskwierało... Dopóki nie przyszłam do pracy. Już mnie mdli i zatapia mnie morze śliny.
 
reklama
Witajcie piątkowo :)!

Jestem wkurzona na maksa!!!!!
Głowa mnie znów pobolewa, a w pracy 19 stopni!!!!
Szefowa sama narzeka, że przeziębiona, ale pieca nie każe włączyć!!! Co za stupid women!!!!
Czeka aż się wszyscy pochorujemy! A więcej warstw nie da się już na siebie założyć!!!
Kilka dni temu księgowa poszła poprosić, żeby może trochę przepalić w piecu, to powiedziała, że jej jest ciepło, więc innym pewnie też. No i koniec tematu!!!

Kurde, żebym się tylko nie przeziębiła! grzeję się herbatą, ale mdli mnie na sam jej widok...
a jak się siedzi na tyłku przez 8 godzin, to jest zimno, brrr...

no to tyle mojego smęcenia... :/








 
Wiecie, co?
Stwierdzam, że coraz częściej mi niedobrze, ale jako że, gdy coś zjem to od razu mi lepiej, to wcinam coś co....godzinę!!!

No więc są 2 ewentualności:
1. W maju będę gruba jak słonica
2. Noszę żarłoczne wieloraczki, co = pkt.1 ;)
 
aaaa....moja Fasolka jest chyba najstarsza, jak tak patrze po suwaczkach...w różnych kalkulatorach różnie wychodzi, raz na kwiecień, raz na maj...ale ja chce w majówkach byc :)))
hehe dobra jesteś:-D mi też na jednm kalkulatorze wyszło 29 kwiecień:szok:
i tak mam wpisane w karcie porodu ,ale to dobrze bo ostatnio jak mi polski lekasrz wyliczył termin na 8 listopad a oni na 13 listopad , to jak poszłam z płaczem 24 że jeszcze nie rodze... to powiedzieli mi że jeszcze czas bo do 2 tc można przenosić....:wściekła/y:
a ja już przenosiłam 3 tc... a oni się kur nie znają:baffled: miałam oczywiście wody zielonobrązowe jak mi przebili,... i co myśleli może że to nic.... Vi była bardzo sina... a dla nich to jeszcze nie bylo przenoszenie....:angry: ale dotała 10pkt na szczęście:tak:i było z nią wszystko ok...
koleżance z forum powiedzieli w UK że dziecko jest ułożone główką w dół.. a okazało się że miałą pośladkowo ułożonego dzieciaczka i tak rodziła:szok: a dziecko 4 kilo miało:szok:
Witam,
Ja obudziłam się o trzeciej w nocy z uczuciem jakbym dwa dni nic nie jadła. A dzisiaj rano żadnych objawów, nic mi nie doskwierało... Dopóki nie przyszłam do pracy. Już mnie mdli i zatapia mnie morze śliny.

hehe ja miałąm tak z Vi ... obudziłam się nad ranem zassana jak odkurzacz:-D
i mówie do D żeby mim kanapki zrobił... z serkiem i pomidorem...
przyniósł mi z żółtym serkiem... dostał zrypkę bo ja chciałam z tym drugim ;-)
poszedł na dół znów zrobił mi kolejne 3 kanapki z serkiem czsnkowym i pomidorkiem... to ja w płacz bo ja chciałam z tym 3 serkiem bo zapomniałam że czodsnkowy też mamy... hehe i znalazł gdzieś wciśnięty twarożek i na sam koniec zrobił mi z twarożkiem io z pomidorkiem 3 kanapeczki , a ja zjadłam pół i poszłam spać:-D:-D:-D:-D
ale sie zdołował... hahaha
 
hej dziewczyny chciała bym się przyłączyć do was :) wczoraj dowiedziałam sie że jestem w ciąży :) zrobiłam 4 testy :) 2 rano 2 wieczorem i od razu miałam 2 grube krechy
 
Witam nowe mamusie :-)

lepidoptera- rzeczywiście głupia ta baba noo przecież jak można siedzieć w takim zimnie :angry: tak jak mówisz pochorujecie się to zmądrzeje ale Tobie kochana oczywiście tego nie życzę ! A co do słonicy :-D to myślę że nie będzie tak źle :-D chociaż fakt ojj ciężko nie ulec pokusom. ;-)
Kamcia - bardzo wytrwały Twój D :tak: fajnie że masz w nim pomoc :-)

Mój synio właśnie usnął na huśtawce :-D:-D:-D słodki widok ale przeniosłam go do łóżeczka tam na pewno będzie mu wygodniej.
Mój mężulek zadzwonił że już wraca z pracy bardzo się cieszę bo tak w tygodniu wychodzi o 6.30 i wraca o 18.30 więc chyba rozumiecie :-D:-D
A na 14 idę do ginka z wynikami.
 
Wyżaliłam się na wątku o lekarzach :(

maryla Witaj :) Cieszę się że się udało:)

medline ja 8 tydzień. Termin 28 kwietnia wg usg, a wg OM 01 maja :) Także blisko jesteśmy terminami ;)

kamcia ale cierpliwy Twój mężczyzna:) Mój powiedział że zaniedbywany się czuję :(

Ech zapowiada się co najmniej dwa tygodnie leżenia plackiem więc często będę zaglądać.
 
reklama
HOPE ja to mam chyba dziś taki dzień jak Ty wczoraj, tak sie o 7 rano pokłóciłam i tak się trzęse cały dzień i wyje, do tej pory mi nie przeszło. Dawno tak nie miałam. Oczywiście poszło o teściową bo ona zawsze życie nam psuje. Tylko ja sie teraz boję że juz tymbardziej fasolki nie ujrzę:(

Ale mam dziś dzień echhhhh ..... byle jak najszybciej iść spać i wstać rano-może będzie lepiej. A z mężem to chyba się z rok już tak nie pokłóciłam .... chyba będzie cichy weekend.....
 
Do góry