reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

Kupisz ale jest drogie, no i aptekarki mogą trochę nosem kręcić. A dlaczego chcesz bebilon kupować, Twój Maluszek ma skazę?
nie, nie ma skazy... hipp nam nie podpasował, a któraś z dziewczyn już mi wcześniej beblion poradziła. Wydawało mi się, że on normalnie na półkach w sklepach stoi, ale pewnie mi się coś pochrzaniło
 
reklama
nie, nie ma skazy... hipp nam nie podpasował, a któraś z dziewczyn już mi wcześniej beblion poradziła. Wydawało mi się, że on normalnie na półkach w sklepach stoi, ale pewnie mi się coś pochrzaniło

no bo stoi, o czym Wy wogóle rozprawiacie, w każdym markecie i w rossmanie, bebilon 1 i bebilon comfort

chyba, że o pepti chodzi to sorry (doczytałam dopiero)
 
Ostatnia edycja:
nie, nie ma skazy... hipp nam nie podpasował, a któraś z dziewczyn już mi wcześniej beblion poradziła. Wydawało mi się, że on normalnie na półkach w sklepach stoi, ale pewnie mi się coś pochrzaniło

Bebilon można kupić normalnie w sklepie, natomiast Lenkaa pisała o Bebilonie Pepti (dla dzieci ze skazą) on jest na receptę :)
 
dziękuję dziewczyny.. moja skrzecząca żabka właśnie od godziny śpi... a o 20 musze jej antybiotyk podac i pewnie sie wybudzi... i o 4 rano... już mam stresa....
a może by jej razem z mlekiem podac?? któraś cos slyszała, żeby ceclor podawac albo nie z mlekiem?? sa jakies przeciwwskazania??
 
nie, nie ma skazy... hipp nam nie podpasował, a któraś z dziewczyn już mi wcześniej beblion poradziła. Wydawało mi się, że on normalnie na półkach w sklepach stoi, ale pewnie mi się coś pochrzaniło
Nie torturuj Małego tym mlekiem, podobno baaaaardzo niedobre. Poza tym zmianę mleka powinnaś z lekarzem ustalić. Do kupienia w aptece jest delikatne mleko Nan Sensitive, powinno zasmakować. I naprawdę zrezygnuj z zakupu Petit.
 
reklama
nie, nie ma skazy... hipp nam nie podpasował, a któraś z dziewczyn już mi wcześniej beblion poradziła. Wydawało mi się, że on normalnie na półkach w sklepach stoi, ale pewnie mi się coś pochrzaniło
jasne że jest!!! pewnie dziewczyna chodzi o bebilon pepti on jest na recepte ale ten zwykły jest oki w sklepie!!!! kup małe opakowanie około 18zł (my za puszke 800g placilmy 36.69zł)
 
Do góry