reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

wiolan buziaki dla Agatki. Duużo zdrówka:*

A ja nie wiem co się dzieje. Wczoraj pisałam, że Młody zwrócił te pare ml modyfikowanego. Dziś już butelki nie dostał, za to jak rzygnął, to bodziaka do pasa miał mokrego, później leżał na brzuszku i znowu mu się ulało, takim serkiem i po pół godzinie jak trzymałam go na rękach znowu to samo. Dziwne to:/ tym bardziej, że od jakichś 2 miesięcy w ogóle nie ulewał. Nie widac, żeby się coś działo, bo jest wesoły, więc nic go nie boli...
 
reklama
estragon Jaś też wymiotował po modyfikowanym i też następnego dnia po podaniu zwykłego mm zdarzyło mu się wymiotować już moim mlekiem. Więc my jak musimy modyfikowane to tylko bebilon pepti - na recepte
 
Witam, dawno tu nie zagladalam :-) a te nasze robaczki juz dietke rozrzeszaja. Mam pytanko odnosnie zabkow. Nie wiem czy juz byl ten temat takze z gory sorki jakby co;-) No wiec jak tam wasze dzieciaczki, zaczynaja sie juz slinic?? moj Mateuszek slini sie juz okropnie od jakiegos dobrego miesiaca i widze dwa wzgorki na dziaselki. Co prawda jeszcze nie biale ale jasniejsze. Ciekawa jestem kiedy sie przebija na dobre. Czasami niestety jest bardzo marudny, najczesciej podczas jedzonka. Ale zadziala dentinox i jest git ;-)
a jak u was? cos sie szykuje powolutku??
 
reklama
a dziewczyny, co do kup ... u dzieciaków karmionych piersią?
Czy nadal macie kupy "rzadziochy" i tak 3-5 razy dziennie????
Bo Tośka takie właśnie wali i trochę się obawiam, czy to nie biegunka...ale byłoby to dziwne mieć "wiecznie" biegunkę (objawów odwodnienia nie ma)
Ja byłam przekonana, że teraz już powinna robić kupkę 1 na dzień lub 2 dni, a tu klopssssssss............ :-)
U Nadii jest raz w tygodniu (wtedy ze 3 przez cały dzień) i lekarz mówił,ze do 10 dni może nie robić przy karmieniu piersią:eek: Dlatego nic z tym nie robię.Zadnych herbatek nie toleruje,a co z tym się wiąże butelki.
Ma katar,od wczoraj tak marudzi,ze nie mogę sobie z nią poradzić, jutro rano idziemy do lekarza:-(
 
Do góry