reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

ja wczoraj dalam leniuszkowi herbatke koperkowa, pierwszy raz bo mialam jakas jedna saszetke z hippa. nie dosc ze to obrzydliwe w smaku to jeszcze caly dzien puszczala baki i nie wygladala na zadowolona. never ever.
Mój Mały jest nauczony pić herbatkę koperkową ale są dzieciaczki którym ona szkodzi. Nikoś bardzo lubi też rumiankową, a ostatnio kupiła mu i ją też popija herbatkę ułatwiająca trawienie, jest to mieszanka różnych ziół.
 
reklama
nam też koperkowa nie podeszła. teraz jest mega szał na jabłko- meliskę, uwielbia ją! a w półce czeka już dzika róza z maliną:)
 
u nas stękanie jest nawet gdy kupka nie jest twarda, chyba Antoś lub sobie postękać ale przynajmniej wiem kiedy trzeba myc bo gdy skończy to krzyczy "hej"
 
a u nas roznie, czesto nawet sie nie zdaze zorientowac ze dziecko kupe zrobilo, nauczyla sie za to po 4miesiacach marudzic jak ma pelna pieluche ;P
 
Alutka rozwaliłaś mnie z tym "hej" :-D:-D:-D:-D:-D

Jasiek się wycisza "na ten czas" :-D. Jak nagle milknie to znak że trzeba zajrzeć do gaci. Z tym że u nas kupsztalona już nie było kilka dni. Wczoraj dostał jabłuszko z bobovity. Zjadł 3 łyżeczki, ale krzywił się konkursowo. Dziś zjadł już 5 łyżeczek i to ze smaczkiem, widać smakują mu te deserki, szkoda tylko że oczekiwanych efektów brak, kupsztalona jak nie było tak nie ma :baffled:.
A dziś zadzwonili z przychodni żeby podejść z Jaśkiem bo zwolniło się miejsce na rehabilitację. Idziemy na 17.50, ciekawe czy nadal będzie konieczna ta rehabilitacja, bo już na ostatniej wizycie lekarka nam mówiła że to zalecenie ćwiczeń to chyba przesadzone. No nic - zobaczymy - na NFZ spodziewam się większego obiektywizmu ;-)
 
hi hi u nas to samo.. a ja myslalam ze to zbieg okolicznosci....

*************8
mała ma ostre zapalenie gardła i niestety znow antybiotyk...:(((

kiepsko wiolan, biedna Agatka, marudzenie uzasadnione

ja też się bałam, bo pogoda jakaś dziwna, trudno ucelować z ubraniem, w poniedziałek ubrałam go w bluzę to zdejmowałam, bo za ciepło, we wtorek wyszliśmy bez bluzy to go opatulałam pod szyję, bo zimno się zrobiło, dobrze, że w schowku mam zawsze awaryjną czapkę to naciągnęłam mu na uszy
 
reklama
mój jak robi kupsztala to się skupia, czasami aż czerwony na buzi cały jest, a jak skończy to zaczyna wesoło gadulić - wiadomo kamień z serca :-D

a herbatki pijemy wszystkie tsy, koperkową, rumiankową, ułatwiającą trawienie, jabłko z melisą i wszystkie lubi, stosujemy je zamiennie, chyba, że jest problem :baffled: to działamy celowo + masaż brzucha
 
Do góry