reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

asia duzo zdrówka dla Synka!

polozylam Lilianke na macie, srednio zainteresowana, wpatruje sie w migoczace lampki, chyba nie ma cierpliwości ( po mamusi)
 
reklama
my po szczepieniu i wazeniu... było ok
Antos wazy 5400g czyli równo 1kg więcej od masy urodzeniowej ale fakt ze w szpitalu zgubił 400g
 
o viburcolu słyszałam,ale jeszcze nie stosowałam,niektóre preparaty są od miesiąca i muszę czekać:-( Moja codziennie ma kolki po kilka dobrych godzin,nie pomaga nawet osławiony sab simplex w maksymalnej dawce:no: Po prostu muszę przez to przejść:-( Dlatego jestem mało aktywna na forum,nie mam na nic czasu,tylko noszenie godzinami na rekach:-(

Agnieszka77 u mnie też była tragedia z kolkami, ale od czasu gdy daję Małemu "Gripe Water" kolki się skończyły. Ja daję 3 x 5ml, ale można dawać 6 razy na dobę. Kupiłam to w aptece, kilkanaście zł to kosztowało, a skutecznością jestem miło zaskoczona...:tak:
 
Asia.K, żeby Synuś jak najszybciej wyzdrowial:)))

Kurcze, sorki dziewczynki, że tak się spuszczam na kolejnym wątku, ale tak się cieszę, że młody tak pięknie mi urósł:)))
Normalnie nie mogę się nadziwić! 5900!!! Waga przy wyjściu ze szpitala 3720. A tak się znowu stresowałam, że może młody głodny jest:)))
 
Oleśka brawo dla synka że tak ładnie rośnie:)
A u mnie jak ktoś zobaczy Majkę to każdy mówi że jest "puca" i że ją utuczyłam:((( wrrr to pytam się jaką mam jej diete wprowadzić???
A ważyła tydzień temu 5100 to tak dużo???
 
reklama
Oj bo ludzie są dziwni, jak miałam szczuplutką Jagodę to mówili że niedożywiona, a jak mam pyzatego aniołka to mówią że utuczony. I tak źle i tak niedobrze. Ciekawe gdzie jest ta granica w sam raz, hehe.
Nic się nie martw, Majeczka jest w dobrej wadze:))
 
Do góry