reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

reklama
u mnie własnie była położna- ostatni raz i nie poznała młodego :-D
mówi ze strasznie dużo przybrał (2 tygodnie nas nie widziała)
 
my dziś po wizycie bioderkowej - wsio ok!! :-)
Jonasz śmiał się do lekarza i w ogóle bardzo ładnie się zachowywał :yes: ogólnie akcja bardzo udana.. no może z wyjątkiem zatrzaśnięcia kluczyków w samochodzie - 120zł z kieszeni za dostanie się do nich :/
 
U mnie na piersi starszy nie byl grubasem i mlodszy widac, ze tez nie bedzie. Za chudy tez nie, waga odpowiednia do dlugosci na siatkach centylowych byla.
 
Wczoraj zważyłam małą podając ją teściowej na ręce i wyszło mi, ze waży 5 kg!! Stąd moje pytanie o wagę. A wczoraj skończyła dokładnie miesiąc! Waga elektroniczna wiec raczej się nie myliła!! Nie wiem tylko ile mała ma wzrostu. Waga wyjściowa ze szpitala 3610 a wzrost 55cm. Niby powinna być pączkiem ale ja tego nie widzę.
W grupie dałam jej zdjecie z wczorajszego dnia, więc możecie sami zobaczyć mojego 5 kilowego stwora :) Widać czy nie widać ??:p
 
Uff :) Myślałam, ze ja jako mamusia nie widzę, bo mam ją na co dzień, ale skoro tak mówisz :) Druga broda co prawda jest ale taka maleńka :p
 
szczepienie zaliczone. zdecydowalismy sie na refundowane szczepionki czyli byly 3klucia. nastepne za 5tygodni i wtedy tez 1dawka rota. pani doktor polecial nam podac dziecku viburcol gdyby bylo niespokojne ale kryzys juz minal i obeszlo sie bez czopkow. bylo wazenie i mierzenie. 340g w 12dni czyli mamy juz 4460g. potwierdzilo sie to o czym czytalam i co przypuszczalam w naszym przypadku: w szpitalu czesto zle mierza dzieci. leniuszek miala niby 56cm jak sie urodzila a jutro konczy 7tygodni i wg dzisiejszego mierzenia ma 55cm ;)
czy ktoras z Was podawala dziecku viburcol przy kolkach? tak mi przyszlo do glowy ze w tych przypadkach kiedy Wasze dzieci placza przez kilka godzin i nie chca sie uspokoic to moze warto byloby sprobowac? pisalysmy o nim jeszcze w czasie ciazy a potem jakos poszedl w zapomnienie.
 
reklama
nataliak mnie też się wydaje, że Małego źle zmierzyli w szpitalu, bo niemożliwe, żeby w ciągu 2 miesięcy tylko 2 cm urósł. I Leniuszek waży tak jak mój Karolek, chociaż była większa po urodzeniu.
 
Do góry