reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
my juz po kolejnej wizycie i spotkaniu z naszym bąblem :)
Ruszał się niemiłosiernie, zkrywał twarzyczkę rękami, cudny widok. Lek obejrzał dokładnie i powiedział że wszystko jest ok. Ale ponieważ nam przysługuje za darmo to w pn ide jeszcze na to łączone badanie genetyczne.
Dr kazał odstawic kwas foliowy a przerzucic sie na jakies tam konkretne witaminki.
Z mojej masy badań wszytskie są ok poza moczem z któym będziemy cos robic na pewno bo najwyraźniej mam jakies zakażenie.

Po wizycie i tym niesamowitym obrazie na usg mielismy takie emocje z mężem że do 1 w nocy nie spaliśmy :-)
 
Żabka ale masz super zdjęcie, ale najważniejsze że z dziodziolkiem wszystko w porządku!
Madziarra super wygląda, naprawdę teraz to jest taka pamiątka. Super że wszystko gra:tak:
Nimitti cieszę się że groszek jest zdrowiutki, a zdjęcie ciekawe:-)
Kania a jakie wyszło Ci tsh?ja leczę się na niedoczynność więc jestem w temacie co nie co
Betina nie dziwie się że w Was tyle emocji było, u nas jest to samo po każdej wizycie a jak już będzie się dzieć ruszał to już chyba wogóle oszaleje. Najważniejsze że jest wszystko dobrze z takich wiadomości nic tylko się cieszyć:tak:
Ja mam wizytę w poniedziałek (20.08) i strasznie na nią wyczekuje. Obym też przyniosła piękne zdjęcie i same dobre wieści:tak:
 
NomiMalone, Kania78- a jakie Wam wyszły wyniki TSH?



Tsh -> 0,455 µlU/ml obok miałam napisany przedział normy: 0,270-4,20 .

Pani dr powiedziała przy okazji co do badań , że trzeba brać na nie poprawkę , bo dla kobiet w ciąży są troszkę inne normy.
Ale Tsh powiedziała , że mam dobre.

ja teraz biorę jakieś (nazwy nie pamiętam) czopki dopochwowe na czystość. Doktorowa powiedziała, że to dziecku nie zaszkodzi, a ze względu na moje duże upławy lepiej dmuchać na zimne i brać czopki, bo zakażenia grzybiczne w ciąży mogą przysporzyć problemów. Nie znoszę jakichkolwiek globulek i czopków. Zostało mi jeszcze 5 sztuk. Przez te czopki nie czuję się komfortowo w ciągu dnia , bo co trochę coś wypływa :zawstydzona/y: i co chwila patrze czy nie plamię krwią. A , że 2 ciąże już poroniłam a trzecią miałam pozamaciczną to trochę jestem w strachu każdego dnia. Jak to się mówi jestem przewrażliwiona. Każda boleść albo wydzielina to lęk i pytania " od czego, dlaczego, czy coś poważnego.... itd" dlatego już się nie mogę doczekać września i kolejnej wizyty i sprawdzenia czy wszystko ok, czy serduszko bije , czy się rozwija prawidłowo. A najlepiej jakby już był Marzec :-)

Nimitii - to czekanie mnie dobija, tym bardziej , że ja typ nerwowy jestem i zawsze wszystko chce tu natychmiast i w tej chwili
 
Ostatnia edycja:
NomiMalone oj wierze ci! ja miałam tak wysokie ciśnienie w gabinecie u lekarza przed badaniem, że kazał mi sie uspokoic bo to niezdrowe i przez to musze teraz 3 razy dziennie mierzyć cisnienie i do niego dzownić z wynikami ><. Ja jestem cholernie niecierpliwa i wierze ci że ciebie czekanie dobija. Ja naprawde najchętniej zamieszkałabym w gabinecie pana doktora :D
 
reklama
Do góry