reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Cześć dziewczyny,

Chciałam się podzielić z Wami moimi radościami/watpliwościami :-)
9 sierpnia byłam na USG - okazało się, że z fasolką jest wszystko dobrze, tylko jest tydzień młodsza niż na to wskazuje ostatni dzień miesiączki, a poza tym w ciągu ostatniego miesiąca miałam podobno 2 owulacje :szok: i jeszcze może się okazać, że będą bliźniaki, chociaż szanse są niewielkie..

13 sierpnia pobiegłam do lekarza (który okazał się beznadziejny...), skierował mnie na badania i podczas badania wykrył, że krwawię z szyjki macicy. Niby mnie uspokoił że to nic takiego ale jednak się denerwuje. Następną wizytę (już u innego lekarza) mam na 27 sierpnia..

Czy Wy też tak macie, że biegałybyście co drugi dzień na USG żeby zobaczyć, że wszystko jest dobrze? Ja tak mam...:baffled:
 
Cześc dziewczyny!
jestem już po swoich prenatalnych badaniach. Jestem strasznie szczęśliwa bo maluch zdrowy :) odetchnęłam z wielką ulgą. Pan doktor nagrał nam filmik z badania i teraz oglądam go jak najpiękniejszy film na świecie :) Poniżej zdjęcia mojego groszka :) Dzidziol 005.jpg
 
Nimitii świetne, gratuluję:-)
Dziś odebrałam wyniki badań, oczywiście anemia mi wyszła i kiepskie tsh a reszta ok.
W przyszły czwartek mam wizytę i jeszcze muszę iść do endo.
 
Marta ja gdybym mogła to bym biegała:-) wiele Dziewczyn tutaj było już na kilku usg więc nie jesteś osamotniona.
Mam nadzieję, że lekarz ma rację i to nic poważnego, mi położna mówiła że w ciąży zwiększa się ukrwienie i wrażliwość więc nawet po seksie może się zdarzyć plamienie więc myślę, że po badaniu też może się zdarzyć.

Nimitii super, że wszystko ok:-) Zdjęcia są śliczne, piękne Maleństwo:-)
 
Marta, ja najchętniej poprosiłabym mojego lekarza by u mnie zamieszkał do porodu (no i trochę po ;))) Z aparatem usg :) I mówię serio- ta myśl przychodzi mi do głowy za każdym razem kiedy go widzę. Na szczęście, resztka rozsądku mi na to nie pozwala :)))))

nimitii, gratuluję!! Super wygląda Twój maluch. Też chciałabym być już po... a jeszcze 3 tyg..
 
reklama
Ja dziś odebrałam swoje badania, a że niedaleko labolatorium mam lekarza wstąpiłam przekazać wyniki. Badania miałam te podstawowe (chyba) za wyjątkiem Toxo i Grupy krwi (bo miałam wczesniej , toxo wyszło mi Igg + Igm -, więc mam spokój). Niby podstawowe ale 8 było i tez troszkę kosztowało (ponad 160zł). Miałam robione: cukier, mocz, krew ogólne, Hiv, Kiła, odczyn coombsa, tsh, antygen HBS (żółtaczka Typu B).
Wyniki mam dobre :-) Najbardziej martwiłam się o TSH (tarczyca) bo ostatnio bardzo schudłam i od maja nie moge przytyć, ale to chyba stres w pracy.

Następna wizyta 03.09.2012
Przy okazji w dniu dzisiejszym wyznaczyłam wizytę na badanie USG genetyczne : 13.09.2012 . Już nie moge się doczekać :-)
 
Do góry