reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Piękny bobas Madziarra21! :-D
Ja miałam przez brzuch, ale było o wiele mniej widać niż na dopochwowym - więcej tkanek między "głowicą" usg, a dzieckiem.
 
zabka, madziarra jakie fajne już te Wasze maleństwa :) Ja już się nie mogę doczekać mojego USG (20.08) i może też do mnie kropek pomacha :)
 
Mi dziś lekarz powiedział, że do 14 tyg robi się USG dopochwowe. Ale USG genetyczne w 12 tyg też jest dopochwowo? Nie wiem.

Betina przeciwskazań to może i nie ma ale skąd tyle kasy nabrać :) co prawda dziś zapłaciłam tylko 50 zł ale tak co tydzień to by się nazbierało :) Trzeba czekać cierpliwie a dzidzius niech rośnie :)
 
reklama
Madziara super Kruszynka:)
W poprzedniej ciąży USG w 12 tyg miałam robione głównie przez brzuch, choć dopochwowo też, lekarz dokładnie sprawdzał szyjke. Tylko wtedy to USG miałam robione w szpitalu na takim super wypasionym sprzęcie, bo akurat pare dni wcześniej zaczęłam krwawić i trafiłam na patologie ciąży na 3 dni na obserwacje. Wtedy USG miałam robione każdego dnia dwa razy na takim zwykłym USG i 2 razy na takim wypasionym:).
 
Do góry