reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Naszych Marcowych Maluszków - z komentarzami ;-)

reklama
Super!!! I oby tak dalej az dojedzie do perfekcji:tak:
Juz jestem ciekawa Ethana jak go dam do lozeczka:-D ten to kombinuje lapie sie wszystkiego co sie da ale czy bedzie chcial wstawac to nie wiem bo puki co palaki z maty sie uginaja a w lezaczku nie ma takiej mozliwosci:happy:Jeszcze tydzien i lozeczko bedzie stalo
 
Anka ale super Ethan powtarza :-) Jak Go Ninka usłyszała, to się od razu śmiała :tak:
Deizzi no nieźle już Ignaś kombinuje :-) za niedługo Nam się zacznie...
Jotka Dawidek jest przeuroczy i te rzęsy... Ahhh :)
A moja codziennie coraz lepiej na czworakach chodzi :-) Już robi po kilka kroków :szok: Muszę Ją nagrać...
Tak wygląda Ninka jak usiadła sama:
20130827_165356.jpg
 

Załączniki

  • 20130827_165356.jpg
    20130827_165356.jpg
    33,6 KB · Wyświetleń: 44
Ostatnia edycja:
Jotka aż się popłakałam.... super widzieć, że Dawidek tak super sobie radzi:) siedzi ładniej niż moja Pola:) uściski i wpadaj do nas częściej!!! aaa i przystojniak z niego nieziemski!!!
 
czym wy karmicie te dzieci!!!!

Nina popyla już na czworaka !

Ethan gda Laura ( w ogóle szok)

a mały od deizzi prawie wstaje!

Macie niesamowite dzieci!
Też się zastanawiam, co Kobietki dają swoim Pociechom jeść, że rozwijają się w tak ekspresowym tempie. Naprawdę jestem pełna podziwu !!!
 
reklama
jotka - super, że sie pochwaliłas Dawidkiem - mi tez się az buzia usmiechnęła ;)
cudny jest i piękne oczyska ma

anka - Etan świetnie siostre woła ;)

Deizzi - Ignas wymiata - siłacz z niego nieziemski ;)

Asinka - świetnie już Ninka sobie radzi !!!!!

a to nasz Jasiulek podczas chrztu:
IMG_0226.jpg
i nasza piąteczka:
IMG_0546.jpg

pozdrawiamy ;)
 

Załączniki

  • IMG_0226.jpg
    IMG_0226.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 43
  • IMG_0546.jpg
    IMG_0546.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 68
Do góry