reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zalany test ciążowy?

Wiesz.. różne rzeczy czytałam, że na powietrzu plemniki żyją od 15 do 30 minut, jak wysycha nasienie w którym się znajdują to umierają od razu. Czytałam też, że mydło z wodą zabija plemniki wszystkie a gdzie indziej wyczytałam, że niekoniecznie wszystkie... dlatego tak świruje... wolałam zapytać tutaj na forum doświadczonych osób niżeli czytać bzdety w necie...
To skoro przyznajesz że czytałaś bzdety w internecie to czemu je powielasz? Zastanów się, bo za chwilę nikt nie będzie traktował poważnie tego co piszesz.
 
reklama
Wiesz.. różne rzeczy czytałam, że na powietrzu plemniki żyją od 15 do 30 minut, jak wysycha nasienie w którym się znajdują to umierają od razu. Czytałam też, że mydło z wodą zabija plemniki wszystkie a gdzie indziej wyczytałam, że niekoniecznie wszystkie... dlatego tak świruje... wolałam zapytać tutaj na forum doświadczonych osób niżeli czytać bzdety w necie...
DObrze. To prosze, piwiedz, jakiej odpowiedzi oczekujesz, zeby raz na zawsze dotarlo i zwbyś nie pytala 10x o to samo 🤷‍♀️
 
W szkole to jest podstawa programowa, więc powinnaś to wiedzieć. A dwa jeśli bym czegoś nie wiedziała, to sama dążyłabym do tego by się dowiedzieć. Zwłaszcza że odpowiedzi które uzyskałaś Cię nie przekonują🤷 nie ma fizycznej możliwość byś była w ciąży, chyba że byłoby to niepokalane poczęcie.
Na biologii coś było, ale nie za wiele a na wychowaniu do życia w rodzinie to było tylko o przemocy, narkotykach, paleniu papierosów i piciu alkoholu... Także widzisz jaka to "podstawa programowa"
 
DObrze. To prosze, piwiedz, jakiej odpowiedzi oczekujesz, zeby raz na zawsze dotarlo i zwbyś nie pytala 10x o to samo 🤷‍♀️
Czy bardzo skąpa miesiączka nie była żadnym krwawieniem implantacyjnym, a tylko skutkiem zmiany klimatu nad polskim morzem i zwiększoną dawką progesteronu i pcos? Czy nic sobie nie przeniosłam do pochwy po umyciu rąk? I czy beta hcg z krwi 22 dni i 30 dni od nieryzykownego zbliżenia jest w 100% wiarygodna?
 
Nie powielam ich, a pytam tu bo jesteście bardziej doświadczone ode mnie..
No Dobrze - zatem dostałaś odpowiedź nie ma fizycznej możliwości byś była w ciąży. Dostałaś tą odpowiedź już wcześniej. Więc skoro uważasz nas za doświadczone osoby, które mają wiedzę w tym temacie, to po co dziś pytasz o to samo? Skoro nam nie uwierzyłaś za pierwszym razem to, teraz też nam nie uwierzysz? Jeśli tak to poczekaj do wizyty u lekarza może on będzie dla ciebie wiarygodny. A Jeśli to nadal za mało to rób codziennie betę i sprawdzaj czy napewno w ciąży nie ma. Innego wyjścia nie ma 🤷

Szczerze myślę, że bardziej niż odpowiedzi na swoje pytanie, szukasz tutaj atencji i zainteresowania.
 
Czy bardzo skąpa miesiączka nie była żadnym krwawieniem implantacyjnym, a tylko skutkiem zmiany klimatu nad polskim morzem i zwiększoną dawką progesteronu i pcos? Czy nic sobie nie przeniosłam do pochwy po umyciu rąk? I czy beta hcg z krwi 22 dni i 30 dni od nieryzykownego zbliżenia jest w 100% wiarygodna?
TAk, skąpa miesiączka możw być od zmiany klimatu.
Nie, nic nie przenioslaś.
Tak, beta z krwi JEST wiarygodna po takim czasie i NIE musisz jej już powtarzać.

Dotarło?
 
No Dobrze - zatem dostałaś odpowiedź nie ma fizycznej możliwości byś była w ciąży. Dostałaś tą odpowiedź już wcześniej. Więc skoro uważasz nas za doświadczone osoby, które mają wiedzę w tym temacie, to po co dziś pytasz o to samo? Skoro nam nie uwierzyłaś za pierwszym razem to, teraz też nam nie uwierzysz? Jeśli tak to poczekaj do wizyty u lekarza może on będzie dla ciebie wiarygodny. A Jeśli to nadal za mało to rób codziennie betę i sprawdzaj czy napewno w ciąży nie ma. Innego wyjścia nie ma 🤷

Szczerze myślę, że bardziej niż odpowiedzi na swoje pytanie, szukasz tutaj atencji i zainteresowania.
Nie szukam atencji i zainteresowania. Jestem zagubiona i mam duże lęki, to wszystko... Nie będę robić bety codziennie bo nie zamierzam się codziennie kłuć... zrobię ostatnią betę z krwi piątek bo to minie 30 dni od zbliżenia...
 
reklama
Tak, dotarło, dziękuję...
A powiedz mi proszę czy ciepła woda z mydłem skutecznie zabija plemniki? Żebym na przyszłość wiedziala
na przyszłośc proponuję, zebyś nie zblizała się do żadnych plemnikow na odległość bliższą niz metr. Będzie najbezpieczniej.

Przestań powkelać durne pytania, odpowiedzialam Ci dosłownie w tym, co zacytowałaś.
 
Do góry