reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Naszych Marcowych Maluszków - z komentarzami ;-)

Nimitii alez on bystry jak wodzil oczkami za tymi rybami, szok!! Cudowne pulaski do wycalowania:tak:
Sory ze tak pytam ale babcia na cos choruje czy poprostu miala jakis napad zlosci i agresji?

Agula ale jestescie sliczna rodzinka a jasiu prawdziwy Anioleczek z pieknymi niebieskimi oczkami:tak:
 
reklama
Nimitii Alex cudny!! Chyba musisz sobie w domu sprawić akwarium :-)
Agula super z Was rodzinka :-) a Jaś słodziak :-)
Właśnie złapałam moją siedzącą pannicę z braciszkiem :-D
 

Załączniki

  • 20130830_182458.jpg
    20130830_182458.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 59
Asia mówiłam to samo do męża. Bardzo podobały mu sie te rybki. Jak przyjedziesz do nas to tam pujdzirmy.

Aniu babcia ma silną demencje niestety leki nie dzialaja nawet ja zdomu starcow wyrzucili bo jie dawali sobie z nia rrady.

Agula jaka jesteście sliczna rodziną. Jak z obrazka!
 
Nimitii super synuś za rybkami wodzi oczkami :) ciekawski mały mężczyzna:-)
a sytuacji z babcią współczuję :(
Agula noo no noo rodzinka jak się patrzy :-) superowo!:-)
Asinka pięknie mała siedzi, trzyma się twardo mała bestyjka:tak:
a raczkowanie boskie!!! jak super sobie łapulce przekłada:-)
moja mała się przemieszcza ruchem posuwistym na czworaka, ale do raczkowania brakuje jej tego ruchu rączek :-p
 
reklama
Do góry