reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasiaanna, ja też w Rzgowie - z dr P miałam styczność na jednej wizycie i pomagał w pierwszym transferze. Konkretny lekarz :)

Bernadetta, mam nadzieję, ze z synkiem lepiej?

Kate, no to kciuki za stymulacje! Niech będzie owocna :)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
KasiaAnna znam tego dr ale byłam tylko raz u Niego☺ ogólnie to zaliczyłam tam jeszcze trzech lekarzy ale ostatecznie większość wizyt byłam u Pani dr R. B. -taka mała blondynka, bardzo sympatyczna i ciepła osoba☺ teraz też do niej chodzę ☺ w razie potrzeby pytaj o co chcesz☺ A ja w pracy miłej nocy☺
 
Kate23 kochana super trzymam za ciebie mocno kciuki :-)
Anika11 niestety synek nadal ma temperaturę nie wiadomego pochodzenia a i ja coraz gorzej się czuje :-(
 
Kochane dziś trzymamy kciuki za 24magda09 i udaną wizytę ;-)

9 - 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę

Ps. Reszta kalendarza później nie mam czasu usiąść teraz do kompa bo szykuje małego do lekarza :-(
Magda kciuki za wizytę kochana :-)
 
MAgda, kciuki i napisz szybko, co tam u Was słychac:)

Bernadetta, mam nadzieję, że z synkiem to nic powaznego i lekarz szybko zaradzi!
 
Powiem Wam, że mam dwie noce zarwane dziś zasnęłam o 3 i sama już nie wiem czy spałam czy nie...
Czyżby podświadomie jakiś stres już do mnie przyszedł przed wizytą ...? [emoji18]
A wydawałoby się, że jakoś na spokojnie to wszystko przyjmuje [emoji18]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dziękuję za kciuki. Wizyta ok. Wolała bym usłyszeć same dobre wieści no ale nie jest tak kolorowo. W piątek bam wizytę u genetyka we Wrocławiu a 18.05 jadę na amniopunkcje do Lubina. Chciałabym już być po wszystkim. Przepraszam dziewczynki że się malo udzielam ale nam nadzieję że ten stan szybko minie. Bernadetta a mały może ma 3 dniowke? Mój misiek też ostatnio miał. Przeszło samo.
 
reklama
Madziu będzie dobrze zobaczysz. Najważniejszy jest plan i tego się trzymajmy.
Dziewczyny ja jutro Idę na USG jejku ale mam stresa. Trzymajcie kciuki kochane☺
 
Do góry