reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
My niestety nie zalapalismy sie na refundacje i za wszystko placimy ze swojej kieszeni takie panstwo niestety. Ale czego sie nie robi jak sie pragnie dziecka tu nie przelicza sie kasy. Chociaz nie powiem ze pewnie byloby latwiej.
A moze mi ktos powiedziec na jakie mniej wiecej koszty mam sie nastawic jak zaczne brac menopur ?
 
Hej, cena leku zależy czy masz prawo do refundacji czy nie.
120O jednostek koszt z refundacja ok. 331, bez refundacji ok.1700 zl
 
Hej, cena leku zależy czy masz prawo do refundacji czy nie.
120O jednostek koszt z refundacja ok. 331, bez refundacji ok.1700 zl

Mam prawo do refundacji wiec nie jest zle:)
A powiedz mi czy te 1200 jednostek to starcza na cala stymulacje bo niestety o to jeszcze lekarza nie pytalam i tak sie wlasnie zastanawiam bo wiem ze sa rozne opakowania w zaleznosci ile tam potrzeba do stymulacji.
 
Mam prawo do refundacji wiec nie jest zle:)
A powiedz mi czy te 1200 jednostek to starcza na cala stymulacje bo niestety o to jeszcze lekarza nie pytalam i tak sie wlasnie zastanawiam bo wiem ze sa rozne opakowania w zaleznosci ile tam potrzeba do stymulacji.
Trudno przewidzieć jakie dawki będą Ci potrzebne. Zależy jak zareagujesz. Na ogół lekarze nie walą od razu największego opakowania.
 
Ja tez nie załapałam sie na refundacje , ale chociaż do 30 czerwca sa refundowane leki [emoji846] a to zawsze cos [emoji846]
A jutro lecę kupić orzechy brazylijskie[emoji4]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Znalazłam swoje zapiski cenowe leków. Są to leki do stymulacji, po punkcji, w razie hiperki, przed punkcją na dojrzenie komórek. Ja miałam takie leki, ale mogą być nieco inne, zależy od kliniki.

Gonapeptyl 0,1 mg 1 opak. 186,85 zł (po ref. 3,20 zł)
Menopur 1200j. 1637,14 zł (po ref. 262,39 zł)
Cetrotide 1 op. 131,14 zł (po ref. 65,67 zł)
Menopur 600j. 825,07 zł (po ref. 139,28 zł)
Ovitrelle 0,25mg 79,90 zł (bez ref.)
Unidox Solutab 1 op. 8,50 zł (bez ref.)
Choragon 5000 34,97 zł (bez ref.)
Dostinex 0,5 mg (2 tabletki) 93,90 zł (bez ref.)
Dostinex 0,5 mg (8 tabletek) 165,90 zł (bez ref.)
Relanium 5 mg 10,90 zł (bez ref.)
 
reklama
Do góry