reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Magda kochana nie denerwuj się by i maluszek tego nie odczuwał na spokojnie odwiedź innego lekarza i zrób powtórnie usg a na pewno okaże się że wszystko jest w porządku :-)
Całej reszcie życzę miłego weekendu odpoczywajcie i nie stresujcie się kochane aby nie szkodzić maluchom.
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

W skrócie ....
Razem z Mężem podchodzimy do ivf po raz pierwszy [emoji846]
Wszystko takie przerażajace, nowe i wzbudza ciekawość.
Nasza ostatnia nadzieja . [emoji18]
Jestem już po antykoncepcji, przyjmuje zastrzyki Gonapeptyl - dzien 3 . Jestem strasznie podekscytowana a jednocześnie przerażona !
12 maja mam wizytę i ciekawość mnie zżera jak sie potoczy [emoji846]
Musiałam wreszcie komuś sie wygadać i podzielić moja historia z Kobietami które na pewno mnie zrozumią.

Trzymam za Was Wszystkie kciuki!
Abyśmy wszystkie doznały tego magicznego szczęścia!
Buziaki dla Was!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiaanna - witaj wśród nas, jak chcesz to pytaj nas o co tylko chcesz :D
A co jest u Was powodem podjęcia decyzji o in vitro? Gdzie się leczysz?
Powodzenia!

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje za ciepłe przyjęcie [emoji4]

Na pewno bedzie mi raźniej [emoji846]
U nas powodem okazało się nasienie mojego Męża [emoji52] u mnie wszystko dobrze- na całe szczęście .
Ogólnie w tamtym roku od jednego lekarza dowiedzieliśmy sie ze w ogóle nie możemy mieć dzieci bo go nie ma [emoji53] to był dla nas duży szok...
Wchodząc w Nowy rok trafiliśmy przez znajomych do Gamety tam kompetentny Doktor powiedział ze jak najbardziej ivf wchodzi w grę!
jest duża nadzieja wiec walczymy. [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To powiedzcie na jakim Wy jesteście etapie ??? Na pewno już pisalyście i nieraz to powtarzacie [emoji18] moglabym cofnąć strony ale jest ich sporo [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry