reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Iskra i ja jestem tego zdania bądź dobrej myśli na pewno wszystko będzie dobrze ważne że maluch ma się dobrze :-)
Magda ja nigdy wcześniej podczas owulacji ani w ogóle między jedną @ a drugą nie miałam żadnych plamien mimo mojej endometriozy a to dziś to sama nie wiem jak to nazwać bo pod nic mi to nie podlega kilka kropel krwi ze sluzem bo tak to wyglądało teraz już nic no co do starań to jak widzisz nie wariujemy za bardzo nie mamy na to czasu poza tym według moich obliczeń o ile mogło by się udać to z soboty na niedzielę więc teraz czekam :-) jak to się mówi na lepszy moment :-)
 
Iskra82 - leki działają, prg będzie rósł :)
Pamiętam, jak zrobiłam betę i prg w styczniu , gdy wyszło, że jestem w ciąży, to prg miałam ponad 900 jedn, ale to było po stymulacji, hiperce i był już 6 tc. Potem zaczął spadać, ale, że miałam 2 dni plamienie, to lekarka kazała brać Duphaston aż do 15 tc chyba.
 
Dziękuje dziewczyny za pomoc☺
Nerwowo nie wytrzymuje kłócę się z mężem ehhh a to ma być fajny czas.Wiem że będzie dobrze, najważniejsze że rośnie tak sobie tłumacze a kropek silny i da radę☺ w sobotę powtórzę progesteron. A myślicie żeby betę zrobić przy okazji?To będzie po 4 dobach więc nie wiem czy wiarygodne wyniki będą.
Jesteście kochane buziaki
 
Iskra, u mnie nikt nie kazał badać progesteronu, bo wg niektórych lekarzy (w tym moich) to badanie jest niemiarodajne. Poziom prg skacze w ciagu doby, niektórych leków nie wykazuje itp. bądź dobrej myśli:) Kropek rośnie w siłę i nigdzie się nie wybiera!

Hess, zaczynasz już myśleć o wyprawce?

Bernadetta, u mnie zdarzało się w czasie okołoowulacyjnym plamić. chwilę to trwało i koniec.
 
Kochane jutro trzymamy kciuki za Magdę i piękne widoki oraz super wyniki
Hess piękne widoki o ile przewidziane usg na wizycie a jeśli nie to kciuki za wizytę ;-)



29 - 24magda09 - usg genetyczne plus pappa
29- Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę



MAJ
6- Ilka_a - I pozytywna beta
9 - 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
11- Anika11- wizyta u gina prowadzącego ciążę
12 - KasiaAnna - wizyta w klinice
16 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
21 - Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę

CZERWIEC

1- Anika11 - usg połówkowe
 
Ostatnia edycja:
Bernadetta - jutro nie mam usg, tylko omówienie wyników.

anika11 - no coś chce już zaplanować, ale jakoś nie wiem jak się za to zabrać, hehe.
No i chcemy jednak pokój pomalować i zamówić pare mebli. Więc najpierw brudna robota, potem wyprawka :)
W sumie to tylko ciuszki, kosmetyki, coś dla mnie, materac i pościel dla maluszka, butelka itp.. A i przewija, pieluchy.... No dobra, trochę tego jest :D
Łóżeczko, wanienke, wózek mamy lub będziemy mieć.
Nie wiem ile i jakie ciuszki pokupować, tzn coś tam wiem, ale jakoś chaotycznie mi to idzie.
 
Hess, no to u nas podobnie - ja sporo ciuszków dostanę od siostry i kuzynek, ale malowanie pokoju, zakup wózka i łóżeczka - wszytsko przed nami. myślę, że pomyślę po połówkowych (mam 1 czerwca) ;)
 
anika11 - a widzisz, u mnie odwrotnie, ciuszki muszę kupić, a wózek, nosidełko i bujaczek dostanę od brata. Łóżeczko i wanienka kupione.
Kurde, źle się dziś czuję. Głowa boli, raz mi zimno, raz gorąco, brzuch w dole ćmi, plecy bolą. Do dupy jest. Mam nadzieję, że jutro będzie ok.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry