reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Ilka_a - tak, dziś już ok.

Wracam od ginki. Dostałam do brania Żelazek, bo jednak trochę mi się pogorszyły wyniki, choć tragedii nie ma. Mam brać też magnez B6, bo mi od ok tygodnia w nocy ręce drętwieją i puchna palce. Do tego pogorszyły mi się żylaki, które miałam i zapytałam co brać, czy coś mogę i poleciła Cyclo3 fort, który głównie jest na żylaki odbytu, ale na nogi też dają. Ma któraś z Was żylaki może na nodze i coś bierze? W ogóle to polecana maści, ale na nie mam uczulenie. A na uczulenia mogę sobie brać tylko wapno, od wielkiego dzwonu Claritine. No i muszę za dietę się brać, bo coś za szybko tyć zaczęłam.
I mam powtórzyć usg za 2 tyg, bo lekarz nie mógł dobrze serca zobaczyć i chce się przyjrzeć dokładnie. Tzn widział serce, bije, 4 komory, ale słabo widać było to jeszcze raz.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hess kochana będzie dobrze zobaczysz twój synek jest silny no i sprytny☺
Mocno trzymam kciuki. Jeżeli chodzi o twoje dolegliwości to ci nie pomogę. Ale wierzę że będzie wszytko ok.
Ja dziś poleciałem znów na progesteron więc rośnie i wynosi 11,07 najważniejsze że rośnie. A przy okazji betę sobie zrobiłam i wyszła 8587 szok 16 dzień po transferze
 
Kochane ja już po wizycie. Jestem przerażona :( miałam usg. Lekarzowi nie podoba się przezierność karku,nie jest widoczna kość nosowa. Nie wiem co robić kochane. Czy iść jeszcze do swojego gin.na usg . Krew od razu kazali mi oddać na testy Pappa.
 
24magda09 proszę cię nie denerwuj się. Wiem że łatwo mowic ale nie możesz teraz.
Powiem tak lekarze się mylą bardzo często. Więc lepiej idź do innego niezależnego na to samo badanie.
Nic mu nie mów nech zrobi jeszcze raz USG.
Opowiem wam taka historię, moja koleżanka będąc w ciąży 9 miesięcy wszystko książkowo. USG wsio oki, na każdym widać że dziecko mam dwie nerki i kanaliki nerkowe. Gdy przyszedł termin porodu to inny lekarz zrobił USG i od razu stwierdził brak jednej nerki. Co niestety okazało się prawdą.
 
24magda09 - ja bym nie panikowala jeszcze, idzie do innego lekarza lepszym sprzętem. A test PAPPA to pamiętaj, że to tylko statystyka. To, że wyjdzie Ci np podwyższone ryzyko jakiejś choroby nie oznacza, że dziecko będzie chore. Który to u Ciebie tc? Może za wcześnie było i kiepsko widać?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magda, podobnie jak pozostałe dziewczyny, jestem za powtórzeniem badania u innego lekarza. Ten mógł mieć zły sprzęt lub kiepskie oko i stąd taka interpretacja. Test Pappa to tylko statystyka i daje zaledwie 5 % wiecej informacji.
Wiem, że się martwisz i negatywne myśli kłębią się w głowie, ale naprawdę nie musi być tak jak to badanie wskazało. trzeba powtórzyć i tyle. Ściskam Cię mocno :*
 
reklama
Madziu wiem , ze łatwo sie mówi , ale dziewczyny maja racje nie stresuj sie , bo maluszek tez odczuwa i koniecznie idź do innego lekarza . Ja wierze , ze wszystko bedzie dobrze . Ściskam Cię mocno [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry