reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

24magda09 - dobrze, że udało Ci się dostać do lekarza, że jest kość nosowa. Mam nadzieję, że pomimo tej wysokiej przezierności, maluszek jest zdrowy.
Niestety co do decyzji.... jak byliśmy po poradę u genetyczki mówiła to samo. Chyba każdy lekarz musi to powiedzieć. :(
Ale ja jestem dobrej myśli :).

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny normalnie zwaruje!
Dziś rano na papierze odrobina śluzu z krwia.
Umówiłam się do lekarza na wieczór. Trzymajcie kciuki. Boże strasznie sie boję. To będzie 21 dpt. Już sama nie wiem co robić.
 
iskra82 - wiem, że to łatwo powiedzieć, ale spokój przede wszystkim. Często i gęsto dziewczyny tak miały, ja też. Na pewno będzie dobrze.
 
Hess dziękuje.
Leżę plackiem ale boję się że to USG jest za wcześnie i jeszcze bardziej mnie zdoluje.
Jak sądzicie. ?
29 kwietnia beta 8587 - 16 dpt.
Może już coś zobaczymy na USG na wypisie jest co prawda informacja że 25 dnia zrobić USG. Ale ja nie wytrzymam dłużej i te plamienia mnie wykoncza
 
iskra82- jak masz się denerwować to lepiej iść i zrobić usg. Ale nie nastawiaj się jeszcze, że zobaczysz serduszko, bo to może być za wcześnie. Ale na pewno zobaczysz zarodeczek i generalnie lekarz zobaczy co tam słychać, czy jest jakiś powód tego plamienia. Czasem jest tak, że plmienie jest "z nikąd". Tak było u mnie.
Trzymam kciuki za wizytę, żeby lekarz Cię uspokoił :)
 
iskra82
Rowniez dołączam sie i trzymam kciuki by było dobrze!
ilka_a
A jak u Ciebie? Testowałaś dzis czy czekasz do jutra???



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magdo, cały czas o Tobie myślę. bardzo mocno wierzę, że badania niczego nie wykażą. to są bardzo cieżkie decyzje. tylko pytanie, czy ta wiedza coś zmieni? czy pociągnie za sobą jakieś działania?

Iskra, wiele z nas miało plamienia, a nawet krwawienia, więc choć trudno się nie bać, to staraj się zachować spokój. Powinnaś dziś zobaczyć pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym, na serduszko trochę za wcześnie. kciuki!
 
iskra82
Rowniez dołączam sie i trzymam kciuki by było dobrze!
ilka_a
A jak u Ciebie? Testowałaś dzis czy czekasz do jutra???



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dzisiaj robiłam betę i niestety tradycyjnie jedno wielkie 0 . Dziś zaczął sie 9 dpt , wiec gdyby coś było to by wyszła .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ilka_a - tutaj też napiszę, że mi przykro. Ale wracacie po mrozaka?

Mój mąż już nie bardzo chce , bo wie ile to mnie kosztuje , ale z drugiej strony mamy jeszcze dwa mrozaczki i chce je zabrać , wiec bede przekonywać go do końca , nie poddam sie .
Dzisiaj w końcu wyczułam szyjkę , ale ja mam ja jakoś dziwnie z boku i jeszcze zamknięta ( wogole jakaś dziwna jestem )ale do @ jeszcze dwa dni wiec pewnie dlatego .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry