reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

No ja również leniuchuje;)) a na grilowana kiełbaskę mam taka ochotę ze masakra;) my w bloku mieszkamy wiec ciężko będzie...
Dziewczyny takie bulgotki i jakby burczenie w brzuchu to normalne to jest śmieszne uczucie:D a poza tym ciągle jestem glodna a jak idę do lodówki to mdli mnie na sama myśl o jedzeniu zglupiec można...
Bernadet najleiej zapytać ale wydaje mi się ze bez problemu ci przepisze:)
Ilka długo niw pijesz gazowanych rzeczy?? Powiem ci ze przed cala procedura to żyć nie potrafiłam bez gazowanych rzeczy... A po punkcji jest dla mnie to normalne woda niegazowana:) i zapewne zdrowsza:)

Madziu kciuki za jutrzejsze piękne widoki;))!
 
reklama
Magda, pięknych widoków jutro:)

Bernadetta, myślę, ze rodzinną wypisze Ci receptę, nie powinno być problemu. Wiem, ze czas Ci się dluzy, ale już niebawem oznajmisz dobre wiesci:)

Kaina, u mnie też większy apetyt się pojawił ;)

Hess, te bóle pewnie od powiekszajcej się macicy. Pewnie uciska i stąd dyskomfort. Odpoczywaj!

Ilka, u mnie dziś spokojna niedziela. Znajomi wpadli na ciasto i tyle:) ja gazowanych napojow nie lubię i nie pije;)
 
Magda kciuki za jutro kochana :-)
Ilka_a ja do punkcji piłam wszystko a teraz tylko niegazowana woda i domowej roboty soczki nawet kawę odstawiłam bo bardzo źle wpływa i na kobietę w ciąży i na dziecko.
Hess ja z Natanielem też miałam okropne bóle pamiętam że za każdym razem dzwoniłam do lekarza a on na każdej wizycie mnie uspokajal że to przez powiększająca się macie a więc głowa do góry na pewno wszystko jest w porządku.
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź spytam rodzinnej czy mi wpisze w razie czego bez sensu jechać 120 km tylko po receptę.
Poza tym powiedziałam dziś mężowi że zrobię chyba betę w środę zamiast w czwartek żebym w razie się uda nie musiała gonić w sobotę do Rzeszowa bo u nas nie robią a on na to że przecież mogę zrobić w piątek a kolejną w razie co to w poniedziałek ...
Faceci nie rozumie że ja jakbym mogła i wiedziała że coś wyjdzie to zrobiłabym ją już dziś a on lekko duch stwierdził że to żadna różnica jeden dzień w tą czy tą eh już nie mam słów ja mało z siebie nie wyjdę a on jakby w ogóle tym się nie przejmował :-(
 
Bernadetta - faceci są z Marsa, nie rozumieją kobiet. Mój też nie czuł tematu oczekiwania na betę ;).
Tak teraz zobaczyłam, że jakby co, to mam jeszcze Duphaston, mogę Ci odstąpić jakby co.

Ja nigdy nie lubiłam gazowanych napojów, nawet wody, potem czułam się taka wzdęta.

Kaiiina - tak, to normalne. Ja mam teraz tak, że z jednej strony czuję się najedzona, a za drugiej głodna. I w końcu jak coś zjadam, to stwierdzam, że jednak byłam najedzona, a teraz przeżarta :)
Dziś w nocy czułam chyba kopniaczki :). Bo jakoś mocniej to odczuwalne, nie tylko bąbelki. Czy może to za wcześnie jednak?

24magda09 - kciuki za jutro :)
 
Hess, myślę, ze to mogą być kopniaczki:) czytalam, ze ruchy w pierwszej ciąży wyczuwalne są około 20tygodnia, a to przecież już zaraz :)
 
Anika11 - no to kopał jak nie mogłam zasnąć w nocy :D. Fajne uczucie, ale mam ciągle wrażenie, że to gazy, ahahaha.
A jak Twój brzuszek? Już coś widać?
 
kaiina ja nie pije gazowanego od prawie 11 lat,jak byłam w ciazy to miałam wstręt do gazowanego i tak mi zostało nawet soków żadnych nie pije tylko woda niegazowana [emoji6] ,ale dzisiaj cos mnie napadło na piwko [emoji28]
 
Bernadetta pamiętaj że my kobiety najlepiej się rozumiemy ☺☺a duphaston-rodzinny mi przy 1 ciąży wypisywal także nie powinnaś mieć problemu. Hess ja też ok.20 tygodnia poczułam 1 ruchy potem to już była jazda,kopal mamusie jak oszalaly ☺☺ Dziewczyny ja mogę odstąpić tabletki estrofem mam całe opakowanie. Ja już nie biorę. A dziś zobaczyłam że moje wyniki z moczu jak zwykle wskazują bardzo liczne bakterie,chyba się zaczyna:errr: możliwe że to CRP jest podwyższone. No jutro zobaczę co doktorek powie.
 
Bernadetta kochana jeśli masz zamiar w środę zrobić betę to jeszcze tylko 3 dni albo aż☺☺ pamiętaj że musisz myśleć pozytywnie i trzymać się tego że na pewno się uda. Nie zamartwiaj się tylko bo to nie jest dobre rozwiązanie.
 
reklama
Do góry