reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

W ramach ciekawostki. Artykuł o łagodzeniu dolegliwości w I trymestrze ciąży z gazetki Lux Med.
 

Załączniki

  • 1460124381021.jpg
    1460124381021.jpg
    68,4 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Bernadet głowa do góry :) ...i fakt! brak objawów to też objaw ;)
Hess super, niech Maluszek rośnie :) ...ale mi lecą te Wasze tygodnie - Aniko, Kaiinko, Hess - pięknie mnie gonicie :) ...u mnie końcówka 30 tygodnia - też zleciało ;)
 
hess a ktory u ciebie juz tydzień ? Wyniki sa dobre to najważniejsze ,super :)

bernadettanie denerwuj sie juz kilka dziewczyn tez mówiło ,ze czuja ,ze nici a tu niespodzianka [emoji1] wiec głowa do góry i czekamy na wiadomości o pozytywnej becie [emoji4]

U mnie jest 12 pęcherzyków ,tyle wypatrzyła jakaś pani dr świeżo upieczona razem z moja dr badała mnie chyba 10 min ,fakt delikatnie badała ,ale długo szukała jajnika az zaczęłam czytać plakat na ścianie z nudów [emoji23] następna wizyta 15 kwietnia zobaczymy co tam urosło [emoji3]
 
Ilka_a - 12 to ładna liczba, a pewnie będzie jeszcze nieco więcej. Dobrze, że lekarka znalazła Ci jajnik, bo mnie parę razy nie znaleźli i się pytali czy go mam :D.
U mnie jest 18t2d :) Czas leci jak szalony :)
 
Ilka, z tych pęcherzyki będą piękne komórki i piękne zarodki:) kciuki zaciska m!

Hess, ja jestem równo 3 tygodnie za Tobą... a jak dziś pamiętam dzień, w którym oznajmiła, ze jesteś jesteś ciąży :)
 
reklama
Bernadetta chyba każda z nas miała po transferze chwilę słabości. Ale pamiętaj masz myśleć pozytywnie i tego się trzymamy ☺☺ kochane czy robilyście badanie CRP? Bo lekarz mi zlecił wynik wyszedł 6 i czytam że to oznacza jakieś zapalenie w organizmie:errr:
 
Do góry