reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Spokojnie Magda ;) mi rodzinna doktorka powtarzała zawsze, że w ciąży CRP to każda ma podniesione, chociaż nie powinno być :/ ...jeśli są chociażby malutkie bakterie w moczu to już wynik wyjdzie dodatni ;)
 
reklama
Witam,
może zaczne od przywitania sie a więc witam
Nie wiem czy sa tu na forum kobietki,które mnie pamiętają ale Kasiamakaronik na pewno.Moje starania o dziecko trwało 7 lat przeszłam szereg badan jak i również inseminacje.W 2013r zdecydowaliśmy się z mężem na ivf.Pierwsze podejście oczywiście sie nie udało i musiałam odczekać 3 miesiące na drugie podejście.Przy drugim razie podchodziłam do tego bardzo zimno gdyż bylam pewna,że sie nie udało.Ale w 7dpt zaczął pobolewac mnie trochę brzuch i obudziła sie we mnie nadzieja.Pomyślałam a co tam zrobię bete.Czekałam na wynik ponad 2,5 godz i po odebraniu poprostu sie poplakalam miałam tak piękna wysoką betę,że pani mi powiedziała,że może zarodek sie podzielił.Nie mogłam w to dalej uwierzyć polecialam do apteki po testy i wyszły dwie krechy.Całą ciążę przeszłam świetnie zero wymiotow,zgagi smaki sporadyczne.31.07.2014r urodzilam poprzez cc zdrowego pięknego synka waga 3750 długość 58cm.
A do czego zmierzam kobietki kochane walczcie o swoje szczęście nie poddawajcie sie mowcie sobie(choc wiem jakie to trudne)ze na pewno się uda nie teraz to nas tepnym razem.Życzę wam tego z calego serduszka.Juz nie długo będziecie tulily swoje maleństwa w ramionach.
Pozdrawiam i przesyłam &&&&&&&&&&&&
 
Witaj Agusiapela ja co prawda cię nie pamiętam bo od niedawna jestem na forum ale miło nam że do nas zajrzałaś ;-)
Ja dziś dziewczynki na melisie cały dzień mnie nosi wstałam o 4 i wzięłam się za sprzątanie ,szorowanie układanie i co tylko mi w ręce wpadło a godzina 14 zabrakło mi roboty i dalej siedzę i mnie nosi oj jak ja do tej środy wytrzymam !
A co u was pisać mi tu szybko raporty której brzuszek znów urósł bo nie mam co czytać i z nudów czytam forum od pierwszej strony ;-)
 
Witaj Agusiapela ja co prawda cię nie pamiętam bo od niedawna jestem na forum ale miło nam że do nas zajrzałaś ;-)
Ja dziś dziewczynki na melisie cały dzień mnie nosi wstałam o 4 i wzięłam się za sprzątanie ,szorowanie układanie i co tylko mi w ręce wpadło a godzina 14 zabrakło mi roboty i dalej siedzę i mnie nosi oj jak ja do tej środy wytrzymam !
A co u was pisać mi tu szybko raporty której brzuszek znów urósł bo nie mam co czytać i z nudów czytam forum od pierwszej strony ;-)
Kochana to może wpadnij do mnie z tą mocą ☺☺u mnie codziennie brak weny na cokolwiek,mam nadzieję że to szybko minie i wrócę do normalnego życia ☺ a u mnie na razie chyba spoko z waga tzn. to nie jest moja wymarzona waga ale na razie jeszcze spodnie zapinam bez problemu ☺☺
 
Cześć dziewczyny ;-) takie pytanko na szybko czy któraś z was wypisywala sobie receptę na dufaston u rodzinnego ? Czy rodzinny może w ogóle przepisać taki lek bo encorton wiem że przypisują ale czy dufaston ?
 
Witaj Agusiapela;))
Madziu leci leci za 3dni drugi trymestr u mnie będzie ;) wczoraj ledwo co dychalam takich mega mdłości zawrotów głowy to jeszcze nie miałam;))
Dziewczynki ten 15 kwiecień to będzie ruch;)))
Hess jak oglosilas nam tu o teście pozytywnym to był szal;)) hihi furorę zrobiłaś;)) jak wam mija niedziela;))??
 
Moja niedziela to głównie zabawa z moim synkiem :-) no i oczywiście czekanie a co za tym idzie obliczanie kiedy zrobić betę żeby wszystko pasowało w razie się uda żeby nie jeździć po 10 razy niepotrzebnie bo i leki trzeba w razie czego wypisać mimo lęku że jednak się nie udało cały czas biorę pod uwagę to że może jednak trzeba brać pod uwagę też drugą opcję.
 
bernadetta - nie wiem czy rodzinny może wypisać receptę na Duphaston, ale chyba tak.

kaiiina - Ty też nieźle gonisz, już II trymestr za chwilunię :D

Ja dziś leniuchuję, bo od paru dni ciągle ćmi mnie dół brzucha, tylko z różnym natężeniem. Dziś bardziej, a to nasila słabe mdłości i odruch wymiotny. Do tego mam od wczoraj migrenę. Lekarka mówiła, że jest ok, że to macica rośnie i mogę tak się czuć. Przez to, też jakoś szybciej się męczę, w nocy trudno mi znaleźć pozycję i znów wstaję częściej na siusiu. Za to ciągłe bekanie się skończyło :D.

Agusiapela - ja też Cię nie pamiętam, ale cieszę się, że tu do nas zajrzałaś i napisałaś dobre słowa :)

24magda09 - na CRP się nie znam, ale myślę, że nie ma co panikować na zapas :)

Wczoraj robiliśmy grilla z moimi rodzicami, ale się obżarłam :D
 
Agusia ja Ciebie pamietam [emoji6] fajnie ,ze do nas zajrzałas [emoji4]
Bernadetta środa tuż tuż , wytrzymaj jeszcze chwilke [emoji6] ja mam nadzieje ,ze to beda dobre wiesci [emoji4]
Moj maz dzisiaj mnie skrzyczał ,bo wypiłam szklankę piwa ( radlerka),wiem nie powinnam ! Ale pierwszy raz az tak miałam ochotę na piwo ,bo generalnie unikam jak ognia wszelkiego rodzaju piwa [emoji847] i wszystkiego co gazowane po prostu nie lubię nic gazowanego . Dzisiaj leniuchuje caaaly dzien takie moje postanowienie [emoji6]
A jak u was niedziela dziewczynki ?
 
reklama
Kochane jutro trzymamy kciuki za 24magda09 i udaną wizytę oraz piękne widoki ;-)


11-24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę


KWIECIEŃ

15 - Bernadetta - I beta
15 - Ilka_a - usg pęcherzykowe
15- Kaiina - usg prenatalne
20 - Anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
23- Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
23 - Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
25 - Kate23 - wizyta w klinice
27 - Hess - usg połówkowe
29- 24magda09- usg genetyczne plus pappa

MAJ


9- 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
13 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
 
Ostatnia edycja:
Do góry