reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kochane jutro trzymamy kciuki za Hess i udaną wizytę ;-) oraz Ilka_a i udaną wizytę oraz dobre wyniki


8 - Ilka_a - wizyta plus badania
8 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę




KWIECIEŃ

11 - 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
13 lub 14 ? - Bernadetta - I beta
15 - Ilka_a - usg pęcherzykowe
15- Kaiina - usg prenatalne
20 - Anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
23- Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
23 - Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
25 - Kate23 - wizyta w klinice
27 - Hess - usg połówkowe

MAJ

13 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę

Hess Ilka_a kciuki za was :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny ;-)
Od czego by tu zacząć narzekanie dopada mnie jakaś chandra normalnie cały czas chodzi mi po głowie ten transfer ostatnim razem coś się działo jakieś drobne plamienia bóle brzucha a teraz nic no i się martwię czy oby transfer nie był zrobiony za późno no bo przecież w ostatnim cyklu @ spóźniła mi się dwa dni no i jeszcze ta świadomość że w razie niepowodzenia nie ma już miejsc na program :-( wszystko to tak mi walkuje głowę że nie daje mi spać :-( a jak już mi się za śpi to budzę się bo śniła mi się np. krew albo porzucone dzieci chyba się wykoncze tym czekaniem :-(
 
Bernadetta, powiem Ci na pocieszenie, ze ja nie miałam żadnych objawów i się udało. Wiem, ze teraz masz gonitwa myśli i tylko zle przykłady przychodzące głowy. Niestety, czas do testowania niemiłosiernie się dluzy.
Ja nie mogę so doczekać wizyty... też jakiś niepokój też mi sie wlaczyl:/ brzuch lekko pojawia się tylko wieczorem, mam wrażenie, ze biust mniej jednrny niż ostatnio (no i już nie boli). I waga praktycznie praktycznie miejscu. Ech:/ na głowę można dostać. 16tc a obawy wiecznie są...
 
Bernadetta - brak objawów to też objaw. Nie martw się tak. Napij się może melisy.

anika11 - mnie same piersi ani razu nie bolały, tylko sutki jak już. Piersi nigdy nie miałam napiętych. Waga też nie musi lecieć jak oszalała. U mnie 19 tc w trakcie a ja do tej pory mam 2 kg na plusie i to chyba z 3 tygodnie temu dopiero zaczęła rosnąć. No może z 1kg nieco wcześniej.

Tak więc dziewczyny, nie wymyślać głupot, tylko cieszyć się, że jest i że będzie ciąża.

Ja mam wizytę o 11:20, potem jeszcze idę w miasto. Jak wrócę zdam relację :)
 
Anika11 Hess dzięki za pocieszenie ale nie wiem czemu moje przeczucia są dziwnie nasilone :-(
Co do wagi ja w pierwszej ciąży przez pierwsze trzy miesiące nic nie przytyłam lekarz nawet pytał co jem że dziecko tak przybiera a ja nie ale to wszystko zrobił syndrom upragnionej ciąży poza tym była to pierwsza ciąża więc wszystko zgodnie z planem zdrowe odżywianie, zero kawy zero słodyczy jak mnie na chodziła ochota na słodkie to jadłam suszone owoce :-) głównie owoce i warzywa mięso, ryby nawet wątrobke bo ma dużo żelaza a teraz się śmieją że mojemu małemu został wstręt do czekolady z okresu plodowego :-) zje pół kostki a reszta już be ;-)
 
dokładnie zgoze się z tym co dziewczyny pisza:)) Bernadet mnie na początku też cycki nie bolały żadnych objawów... wiec nie zamartwiaj się na zapas:) bądź pozytywnej myśli...

aaaa dziewczyny muszę się wam pochwalić za naszą koleżankę witch30 nie wiem czy pamiętacie ją???
ale całą procedurę miała w warszawie (od nowa) i wyszła jej pozytywna beta:))

dziewczyny kciuki za dobre wieśći:))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry