reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Super wieści Magda ogólnie czuje się dobrze nie biorąc pod uwagę bólu głowy ( odstawiłam kawę bo piłam bardzo dużo) to chyba tylko lekki ból podbrzusza no i nerwy oczywiście że jeszcze tak długo na wynik mam czekać no i tak się zastanawiam czy nie jechać jednak 13 z położna stwierdziliśmy że może lepiej 14 bo wiadomo jak to z 13 bywa ale wtedy na kolejną betę w razie w musiałabym jechać specjalnie do Rzeszowa a tak bym zrobiła 13 i potem 15 u mnie zawsze 35 km to nie 120 km no i sama nie wiem co sądzicie ?
W sumie to będzie chyba 9dpt? Dobrze policzyłam? ;) zarodki 5 dniowe? Ja zrobiłam w 7dpt :)
 
reklama
Mnie też ta nieszczęsna głowa codziennie boli. Żołądek też. Teraz zjadłam i od razu boli. Kurcze męczące to. Jutro kupie sobie migdały,pamiętam przy 1 ciąży miałam zgage i tylko to mi pomagalo więc może i teraz. :)
 
anika11 - nie miałam żadnych przeczuć. Na usg genetycznym lekarka mówiła, że raczej chłopak, no to myślałam, że pewnie tak zostanie. I zostało. :)

24magda09 - nic nie robie dalej z testem Pappa. Mężowi też przeszło. Generalnie, skoro masz zdrowe dziecko, nie ma u Was chorób genetycznych, jak usg genetyczne do rzeczy wychodzi to nie warto robić i się denerwować. Bo to i tak tylko statystyka. Ja myślałam, że będzie to potwierdzeniem, że jest ok, a wyszło, że może nie być. Ale uważam, że dziecko jest zdrowe, bo u nas w rodzinie nic nie ma, usg dobre.
Super, że Twoje małe ma już 3 cm. 10tc, ale ten czas leci :)

Ja się dziś i w zasadzie od 2_3 dni nieco gorzej czuję. Ćmi mnie podbrzusze, mam mdłości niewielkie, często mam odruch wymiotny i ciągle bekam :D. Chyba mi macica się rozrasta. W piątek idę do gin to się zapytam czy to to.
 
Kurcze super by było;))
Hess ja te objawy ciągle miałam to bekanie najgorsze ale teraz od tyg. Juz jest dobrze jestem pelna energii i jakbym mogła to góry bym przenosiła;) zastanawiam się nad ćwiczeniami, musze z lekarzem na ten temat porozmawiać;) u nas od świat piękna pogoda słoneczko świeci i ogólnie aż żyć się chce przy takiej pogodzie;)
 
Magda a jeszcze miałam spytać bo ty też miałaś crio badanie robiłaś w 7 dniu z krwi czy sikanca ? No i jak zestaw leków po crio dostałaś ?
U mnie :
Dufaston 3×2
Luteina 200 1× noc
Encorton 0,5 rano 1 pół na noc
Acard, magnez, kwas foliowy
 
Hess, tak myslalam o tym Twoim twscie pappa i decyzji i uwazam, ze dobrze robicie. Synek rośnie i ma się dobrze:)nie ma cos ie doszukiwać!

Magda, ja nie robiłam. Usg wyszło dobrze, więc sobie nim głowy nie zawracalam:)

Bernadetta, test zrób z krwi, jest nabardziej wiarygodny :)
 
Magda a jeszcze miałam spytać bo ty też miałaś crio badanie robiłaś w 7 dniu z krwi czy sikanca ? No i jak zestaw leków po crio dostałaś ?
U mnie :
Dufaston 3×2
Luteina 200 1× noc
Encorton 0,5 rano 1 pół na noc
Acard, magnez, kwas foliowy
Kochana w 7dpt zrobiłam 3 sikańce; ) i zaraz potem pobiegłam na betę,w ten sam dzień miałam wynik. W 9dpt powtórzyłam. A leki brałam. Duphaston 3x1,luteina 3x1, medrol 1x1,acard 1x1,estrofem 3x1
 
reklama
Witam,
Hess gratuluję Synusia:laugh2: dobrą decyzję podjełaś ten test to tylko cyfry, kiedyś tego nie było i żyło się spokojnie, a teraz za dużo jest tych badań, statystyk itp i cała ciąża przebiega w wielkim stresie, a potem się dziwimy że dzieciaczki są niespokojne:baffled: powiem Wam szczerze, że ja będąc w ciąży z Antkiem chodziłam na NFZ do gina, miałam 3 przepisowe usg, brałam tylko witaminy dla ciężarnych, później żelazo bo miałam słabą morfologię i ciąża minęła mi bardzo spokojnie, poród odbył się bez większych problemów (nie miałam znieczulenia) a dziecko było bardzo grzeczne:-D podejrzewam, że teraz jak zaskoczę to taka odważna i spokojna nie będę, ale muszę to sobie poukładać w głowie od razu bo potem będę świrować:rofl2: także reasumując nie ma co przesadzać, trzeba się cieszyć błogosławionym stanem i odpoczywać bo później tego spokoju będzie nam brakować:cool2:

Miłego dnia:biggrin2:
 
Do góry