reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Witam,
Bernadetko, Kaiinko, Hess trzymałam i nadal trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Bernadeta ma rację, my kobiety jesteśmy w stanie wszystko znieść, żeby zostać mama:laugh2: ja sama ostatnio tak sobie myślałam, że gdybym tak bardzo nie pragnęła dziecka to jak zobaczyłam tą igłę do nakłucia pęcherzyka to powinnam zwiać gdzie pieprz rośnie, a tymczasem siedziałam grzecznie i czekałam na ból bo wiedziałam, że muszę, że mój wymarzony cel jest coraz bliżej:biggrin2: co prawda ostatecznie nie doszło do zabiegu, ale co mnie lekarka wygrzebała to moje:oo: reasumując nie zrezygnuję choćby nie wiem co, tylko czasem się martwię, czy aby na pewno na końcu tej krętej drogi będzie TA wymarzona nagroda:blink: w chwilach zwątpienia mam przed oczami małe zwiniątko w tej szpitalnej kołysce i wiem, że dam radę:-p

Pogoda dzisiaj przepiękna, ponoć jutro również, a ja mam wolne i Antek też, więc śpimy długo, a potem szalejemy na dworze:cool2: miłego wieczoru:laugh2:
 
Dziewczyny w ktorym dniu cyklu zaczyna sie stymulacja ,bo mi sie wydaje ,ze w 2-3 dniu i martwię sie ,bo ja juz dostałam @ a wizyta i zastrzyki dopiero w piątek to bedzie 5 dc . Zastanawiam sie czy nie za późno bedzie [emoji848] jak to jest ?
 
Kaiiina super wieści niech maluch rośnie :-)
Kate23 na pewno i na końcu twojej drogi będzie w brzuszku ta mała cudowna istotka bo cuda się zdarzają ;-)
Ja jestem tego najlepszym przykładem kolejny raz :-) moje maleństwa oba ! się pięknie rozmrozily a to cud bo nigdy wcześniej żaden z moich zarodków nie przeżył rozmrażania a dziś oba i tak moje maleństwa zostały przeniesione do domku jak to powiedział lekarz ,, weteranka przyjechała zabrać dzieci do domku" miał dziś dobry humor cały transfer płakałam bo sypal dowcipami zwykle chodzi jak gbur a dziś nawet mnie rozbawił tak że teraz czekam do 14 i beta :-)
 
reklama
Do góry