reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Magda jeszcze jedno pytanie ty jesteś teraz po crio ? Startowałas z crio od razu w kolejnym cyklu ?
Tak, cykl po cyklu ;)) za 1 razem gdy się nie udało odstawiłam leki za 3 dni dostałam @ i od 2dc tabletki. Jeśli teraz się nie uda będę dzwonić do swojej gin.bo już nie nam zarodków ale jestem jeszcze w MZ i do czerwca może zdążę ze stymulacja a może nawet transfer...zależy jakie będę musiała robić teraz badania. Najgorsza myśl o zastrzykach... Tylko jak się nie zdecyduje to potem nie wiem czy będzie mnie na to wszystko stać ; ((
 
Tak właśnie ja się zastanawiam co z tym zrobić zawsze mam podawane 2 zarodki zamrożone też mam dwa jeśli się uda i przeżyją rozmrażanie to jeszcze w marcu by mi je podali bo tak liczę według cyklu że powinnam miesiączkę dostać 29 lutego tyle że ja na crio nigdy nic nie brałam bo mam niby super owulacje a problem stwarza endometrioza .
Więc szybko przeanalizowalam i może też bym jeszcze zamieściła się w czasie jakby się crio nie udało.
 
Dziewczynki będzie dobrze tylko musicie w to wierzyć...
To życie jest strasznie niesprawiedliwe... I czemu na to Bóg pozwala...echhh widzi i nie grzmi...

Powiem wam ze dzisiaj cały dzień jajniki mnie bola... Brałam nospe i przeszło na chwile, matko tak strasznie się boje ze znowu ta ciąża pozamaciczna się trafi:( albo będzie coś nie tak:((
takie głupoty mi się śniął ze masakra:( zwariuje do tej środy...
 
Kaiiina wiem o czym piszesz ja też tak miałam i też czekałam na tą środę jak na zbawienie a sny oj i u mnie były dziwne.
Pomyślicie że zwariowałam ale przeszło mi dziś przez myśl że może nadal jestem w ciąży a beta spadła bo jeden zarodek obumarl i ją obniżył a pęcherzyka nie było widać bo za wcześnie nawet sprawdzałam dziś ostatnie usg pęcherzykowe Nataniela i wtedy miałam robione w 4 tyg i 3 dniu a teraz 3 tydz i 5 dzień tak wiem głupoty ale nasunelo mi się to do głowy bo podobnie miałam przy Natanielu tyle że tam widziałam pęcherzyk potem spadła beta do zera a tydzień później usłyszałam serduszko.
Ech tak to jest jak człowiek myśli, analizuje i kombinuje aby tylko nie dopuścić do siebie złych myśli.
 
Bernadeta jak @ nie dostaniesz to jedź czasem takie przeczucia są dobre... No i cuda się zdarzają:) a zwłaszcza ze tak z natanielem miałaś ...
 
Kaiiina o tym też już myślałam żeby pojechać w poniedziałek i zrobić ale jakoś sama chyba w to nie wieże że mogło by być ok
Kochana nie pisz ze to głupoty bo my akurat cie rozumiemy najlepiej. Nie poddajemy się do końca i wierzymy!!! Sama widzisz ze poprzednim razem było podobnie więc jeszcze wszystko się może stać,tylko co z lekami? Odstawilas? Nigdy nie pytałam i nie czytałam ale coś o uszy mi się obija że w ciąży w którymś tam etapie beta już spada :errr::errr::errr:
 
reklama
Magda tak leki odstawiłam z Natanielem nie bo wtedy był widoczny pęcherzyk i myślałam że w laboratorium źle krew zbadali że beta wyszła 0 teraz nie było pęcherzyka ( badanie robione 5 dni wcześniej niż poprzednio) i nie przyszło mi do głowy że i tym razem może coś być na rzeczy.
Nie wiem motam się już w tym wszystkim na razie zostaje jak jest jak nie będzie okresu zrobię betę i zobaczymy.
 
Do góry