reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
kaiiina - wróciło mi ćmienie w podbrzuszu i sikanie w nocy po 3 razy :) Więc jest ok :D A Ty jak się czujesz?

bernadetta - no to przynajmniej teraz wiesz na czym stoisz. Kiedy masz wizytę, to wpiszę do kalendarza?
 
Aaaaa Magda pomyliło mi się ze dzisiaj poniedziałek:p no ja czekałam do 10dpt ale w 8 i by wyszło;) sciskam juz kciuki zp piękna betę:)
Bernadet to dobrze ważne ze mrozaczki macie:)) i się nie poddajecie:))
Hess Anika to cmienie to raczej normalne:))hehr ja o 2 i 4 rano zawsze mnie na siku przegoni;) wiem coś na ten temat:p a na zaparcia polecam tuż po przebudzeniu szklankę z sokiem z cytryny mi świetnie pomaga do 1h i jestem na kibelku( bo też mecza mnie zaparcia)
A ja.... Hmnm powoli zaczynam czuć się ciazowo:) cycki masakrycznie bola, dopadają mnie juz mdłości na szczęście nie wymiotowalam jeszcze:) podbrzusze też mnie cmi ale jak się położę odpocznę to jest ok:) na szczęście od tamtej pory juz nie plamilam oczywiście a tfffuu odpukac żeby nie zapeszyć...
 
Anika11, kaiiina - to dobrze, że u Was dobrze :). Mnie też zaparcia męczyły, ale po ok 2 tyg. przeszły. Jadłam śliwki i piłam kefiry. A i jabłka jadłam. Ale i tak co 3-4 dni kibelek był. A teraz prawie codziennie ;)
 
anika11 - no, brak ruchu na pewno też ma wpływ. Ale może faktycznie ta woda z cytryną pomoże. Albo siemie lniane.
 
Cześć dziewczyny świetnie że u was wszystko w porządku.
Anika11 spróbuj na zaparcia suszonych śliwek lub banana nadczczo mi pomagało.
Hess jeszcze nie mam ustalonej wizyty będę dzwonić w poniedziałek ale myślę że będzie to czwartek - piątek jak już będę po okresie.
Magda na pewno będzie piękna beta nie ma innej opcji :-)
 
reklama
Kochane pomóżcie ;)) tzn.zapomniałam poprosić o recepte na estrofem po transferze biorę 3x1 ale starczy mi tylko do pn (na rano) gdybym brała 2x1 to starczy mi akurat do wt wtedy będzie wszystko jasne. Czy mogę zmniejszyć dawkę? Może wy brałyscie mniejsze dawki po transferze? Bo jeśli nie to będę musiała iść do rodzinnego.
 
Do góry