reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Hej dziewczyny,

kaiiina - świetne wieści, ładne jajka, będą z tego dzieci :)

anika11 - jestem, jestem, tylko dziś miałamwychodne z chałupy ;). Czuję się ok, tylko ta rwa jeszcze mi nie przeszła.

kwiatuszekq20 - no, nareszcie się pojawiłaś :). Mam nadzieję, że zaczniesz częściej tu zaglądać. Co do ilości zapładnianych komórek to nie mam pewności jak teraz jest, ale możliwe, że po zmianach zapładniają tylko 6. Komercyjnie też tylko 6, choć mnie wzięli do zapłodnienia 12 komórek, bo lekarka stwierdziła, że da się to uargumentować tym, że to moje 4 in vitro i nie było ciąży itd.

Witch320 - czekaj grzecznie do 10dpt. Nie kombinuj ;)
 
reklama
Magda nie poddawaj się wiem coś o tym ja o moje szczęście walczyłam ze wszystkimi 6 lat pamiętaj nadzieja umiera ostatnia wiec głowa do góry i marsz do przodu :-)
Anika11 super gratuluję :-)
Ja dziś niby wszystko super po transferze i tak dalej ale chyba mam gorszy dzień nic mi się nie chce wszystko mnie denerwuje i w dodatku ten czas który jakby stanął w miejscu :-(
No najgorszy jest ten czas...człowiek czeka i czeka. A kiedy testujesz?
 
reklama
Dziś trzymamy kciuki za KasiaMakaronik i kwiatuszekq20 :)

STYCZEŃ


27 - kwiatuszekq20 - ustalanie nowej stymulacji
27 - KasiaMakaronik - wizyta u gina prowadzącego ciążę + diabetolog


28 - Witch320 - I pozytywna beta !!
28 - kaiiina - punkcja
29 - Hess - USG ciąży

LUTY

03 - Bernadeta - I pozytywna beta!!
05- Madziula_87 - połówkowe
08 - Madziula_87 - połówkowe (prywatne)
12 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
12 - KATE23 - anestezjolog
13 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
15 - KATE23 - histeroskopia
18/19 - KasiaMakaronik - wyprawa do szpitala w Olsztynie
 
Do góry