reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Hess, zanim odczytalam Twoja wiadomosc bylam juz na izbie w szpitalu ginekologicznym. Zostawili mnie na noc na obserwacje, jutro mam dowiedziec sie wiecej. Dziekuje za troske, jestem troche przestraszona i nie moge oczywiscie spac..
 
reklama
OlaSzy - Kochana, nie martw się, grunt, że jesteś w szpitalu, a oni tam zadbają o Ciebie. A robili Ci jakieś badania, USG?? Coś Ci podali? Jak jesteś już pod kontrolą to nic Ci nie grozi :tak:. Mnie jak bolało, to też męża w nocy budziłam, żeby jechać do szpitala, ale jak już się podszykowaliśmy, to Nospa zaczęła działać i postanowiłam poczekać do dnia i iść do kliniki, bo stwierdziłam, że tam szybciej zadziałają.
Trzymam kciuki byś szybko wróciła do zdrowia i szybko wyszła ze szpitala! Jak będziesz już coś wiedziała daj znać :)
 
Jestem w pracy, i za bardzo nie mam czasu pisac, ale OlaSzy trzymaj sie tam dzielnie!!! Jak coś będziesz wiedzieć po obchodzie, to daj znac!! Odpoczywaj! Dużo zdrowka!
 
Hej wszystkim:) szybkiego powrotu do zdrowia.
Mamy jeszcze dwa mrozaczki i bardzo bym chciala zeby jeden wrocil z nami do domu juz w tym miesiacu.
Po transferze czulam sie narmalnie po ok 3 dniach zaczal mnie pobolewac brzuch a na dzien przed badaniem pojawilo sie lekkie plamienie wiec to juz bylo pewne ze sa marne szanse na wysoka bete. Po pierwszym transferze tez tak bylo tylko w tedy bolaly mnie piersi a teraz nic.
Wieze w to ze jak nie teraz to nastepnym razem na pewno sie uda:)
 
mada:) - to dobrze, że macie jeszcze 2 mrozaczki. A nie warto dać może miesiąc dłużej odpocząć organizmowi? Może nie warto aż tak się śpieszyć? Szkoda, że beta wyszła zerowa, ale z drugiej strony zazdroszczę, że miałaś transfer, że masz mrozaczki. U mnie niestety zarodki nie przetrwały i zostałam z niczym. Ale może tym razem się uda...... nam wszystkim !! :)

agulla - i jak beta? Wiem, że dziewczyny na drugim forum mądre rzeczy pisały i ja wciąż trzymam kciuki za Twoją wysoką betę :)

Karusia28 - kiedy masz podglądanko?
 
Dziewczyny, jestem po pierwszych badaniach. Mam powiększone jajniki, jakiś płyn się odkłada i ewidentnie zespół hiperstymulacji. Mam zostać jeszcze na jedną noc.
Eh. Czy w końcu będzie z górki?
 
OlaSzy - pewnie, że będzie dobrze :). Ja też miałam wodę w brzuchu i powiększone jajniki. Jak tylko łyknęłam pierwszą tabletkę Dostinexu to od razu lepiej mi się zrobiło. Ale byłam 2 tygodnie na zwolnieniu. Uszy do góry, w końcu będzie z górki :tak: Na tą wodę, to dobrze dodatkowo jeść dużo białka, ponoć ono pozbywa się jej. Ja jadłam jajka na twardo :D
 
reklama
Do góry