reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Wlasnie sie dowiedzialam, ze mam miec diete bialkowa. Najchetniej juz wypisalabym sie ze szpitala i wrocila do przyjemnego domu. No nic, zagryzam zeby i ide dalej w procesie.
 
reklama
Agulla84 cuda się zdarzają wiec trzymam kciuki :)

Wszystkie dziewczyny na korytarzu które czekały na mego doktorka robiły betę - każda usłyszała -jest Pani w ciąży ;) mam nadzieje ze ja jako ostatnia pacjentka kliniki w tym programie rownież będę miała się czym chwalić ;€

Punkcję po wielkich trudach zaplanowano na środę ;) dziś o 20:30 mam wciąż 2ampulko strzykawki ovitrelle plus wzięłam ostatnia dawkę 300menopuru :)

Nigdy nie miałam dwóch ovitrelle - może to po to by napewno dojrzały na czas ?

Prawy jajnik to mizerna mizeria -ze 3 pecherzyki po ok 17

Z lewej strony trzy 21 :)

Mam nadzieje ze bedą gotowe do zaciążenia :)



Proszę wiec mnie wpisać do kalendarza na środę i trzymać kciuki za co kciukami się odwdzięczę ;)
 
reklama
Jutro odpoczywamy :tak:


Kalendarz



MARZEC

04 - osa87 - podglądanie kurnika
04 - Karusia28 - punkcja
04 - agulla84 - III beta - musi być wysoka!!
05 - mada:) - wizyta ustalająca nowy plan działania
05 - Hess - początek stymulacji
05 - Madziula_87 - I wysoka beta!
06 - DW87 - I wysoka beta!
06 - KATE23 - I wysoka beta!
16 - EwciaK30 - kolejne podglądanie maluszka
19 - niebajka - wizyta przed stymulacją
21 lub 28 - Olusia7982 - rozpakowuje się
 
Do góry