reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dziewczyny będę musiała się z wami pożegnać niestety! Miałam ostatnie podejscie oczywiście nie udane jutro robie ostatnia weryfikacje bety ale w cuda nie wierzę ale muszę by zakończyc wszystko w klinice :-/ robiłam bete w 7dpt i była niska 2.90 więc nie urośnie napewno! Dziękuję wam z całego serca za wsparcie i pomoc! Będę zaglądać by wam pogratulować!buziaki
 
agulla84 - przykro mi, ale wierzę, że w końcu i do Ciebie uśmiechnie się szczęście. Mimo niepowodzeń i zatrzymania się w miejscu, nie trać pogody ducha. Może wykorzystaj ten czas dla siebie, a może los ma dla Ciebie coś lepszego do zaoferowania, ale jeszcze nie teraz?
Jestem z Tobą całym sercem i przesyłam Ci dużo pozytywnej energii, abyś nie traciła nadziei na lepsze jutro!
 
agulla84 - jeżeli zdecydujecie się na adopcję - Wasze dziecko otrzyma od losu najwspanialszych rodziców, jakich tylko może sobie wymarzyć! Nie wyobrażam sobie nawet co musisz teraz czuć, ale pamiętaj, że masz tutaj nas, może anonimowo, ale chyba to forum stanowi idealną grupę wsparcia;-)
 
Agulla tak bardzo mi przykro :-( Nie wiem co napisać:-( Jesteś bardzo dzielna i na pewno odnajdziesz swój cel!
Będę trzymać za ciebie kciuki, żeby los cie miło zaskoczył, w postaci upragnionego maleństwa :-)

Kurcze, coś kiepsko zaczyna się tydzień odnośnie bet :-(
 
Magda , agulla84 strasznie mi przykro ;/

DW87 oddganiaj czarne myśli - ja zawsze mawiam : komu ma się udać jak nie mi ? Egoistyczne , ale chyba każda tak ciut ma ;)

Uda się napewno , jednym wcześniej drugim ciut pózniej :)

To bedzie moje ostatnie o to w dodatku udane podejście [emoji12][emoji12][emoji12][emoji12][emoji12][emoji12]

Jutro idę podejrzeć mój kurniczek i mam nadzieje wyznaczyć termin punkcji :)))

Miłego wieczoru [emoji8]
 
reklama
Dziękuję bardzo Dziewczyny! Hess, niebajka, OlaSzy i reszcie za przyjęcie
Hess - u nas problem jest tylko po mojej stronie. Męża wyniki ok. Mam nadzieję, że nadal... Bo robiliśmy ostatnio jakoś w czerwcu chyba, czy na wiosnę bardziej... Ja do tej pory brałam tylko FOLIK, nic więcej, ale właśnie wertuję allegro. Dzieki :-)

mada - przykro mi, że nie tym razem :(

agulla84 - Przykro mi bardzo. Moge zapytać ile czasu zajął Wam cały ten proces IVF? Tzn, przeszliście juz wszystkie trzy całe procedury? Ja adopcję biorę pod uwagę od dawna.... Widzisz, nastawiam się na to IVF mega pozytywnie, ze się uda, zostanę w końcu mamą, ale... Twój przyklad pokzauje też, że nie zawsze jest to możliwe... Tylko, że dla mnie adopcja to też jest szansa na macierzyństwo, gorzej z moim mężem.... Wiec nie wiem jak będzie jeśli się nie uda z IVF... A Twój mąż pozytywnie podchodzi do adopcji?
 
Do góry