reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
OlaSzy zdrowia życzę
Karusia - jak na możliwości moich jajników to Ty masz ekstra pęcherzyki! Trzymam kciuki za punkcję &&&&&&&
agulla - kciukasy zaciśnięte &&&&&&
Pozdrawiam Was wszystkie :-)
 
Lekarze kolejny dzień kazali mi przesiedzieć w szpitalu.
Widzę nieznaczną poprawę w odczuwaniu bólu ( a może już się uodparniam? ) ale nadal jestem napuchnięta :( Cały czas uważam, że szybciej do formy doszłabym jednak w domu, we własnym łóżku.
 
OlaSzy - myślę, że napuchnieta to jeszcze jakiś czas będziesz. Szkoda, że nie chcą Cię już wypuścić, fakt, że najlepiej jest w domu.
 
Hess - stymulacja od jutra.... Ale się boję bo to mój "pierwszy raz" tak intensywny. Tzn że tyle zastrzykow... Mam jutro odezwać sie do lekarza to ustali mi wizytę przed punkcją. Nie wiem czy będzie jedna czy więcej... Myślę, że bede musiała co najmniej dwa razy pojechać żeby ustalił termin punkcji... No bo skąd będzie wiedział jak szybko rosną pęcherzyki? Chyba dobrze rozumuję?
OlaSzy - wiem, że Cię ciągnie do domu, ale dasz rade!
 
reklama
OlaSzy siedź grzecznie w szpitalu, jeden dzien Cię nie zbawi, a zawsze jesteś pod opieką medyków;-) dasz radę:-) szybkiego powrotu do formy;-)
Marcysia powodzenia w stymulacji:-D będzie dobrze;-)
 
Do góry