reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Hej dziewczyny bardzo bardzo dziękuję Wam wszystkim za kciuki i wparcie jesteście po prostu niezawodne:tak: , w życiu bym nie pomyślała ze taki mały cud mi sie zdarzy po trzech porażkach myślałam ze to już koniec i cały czas zwlekałam z rozpoczęciem kolejnej stymulacji ze strachu przed porażka . Tylko nie wiem co dalej co z praca mąż krzyczy ze mnie do pracy już nie puści , no i modlę sie żeby był pęcherzyk , no i serduszko wtedy mam nadzieje ze będzie już mniej stresu.
 
reklama
Hess proszę odpowiedź mi na pytanie - to nie mrozi sie zarodków w 3 dobie??? Bo Ja już sama nie wiem. Ciągle coś czytam i wychodzi na to, ze same bzdury i nie potrzebnie się nakręcam!!!
 
KasiaMakaronik a co u Ciebie? Heiza wspominala, ze szykujesz sie do kolejnego podejscia.

Heiza gratulowalam juz sms'em ale powtorze jeszcze tutaj, ze baaaaaaardzo sie ciesze z Twojego CUDU :)
 
KATE rzadko która klinika mrozi zarodki w 3-ciej dobie. Mój dr mówił, że w programie ministerialnym to już w ogóle muszą mrozić w stadium blastocysty ale wiadomo, co klinika to ciut inna interpretacja zapisów. Ważne że został jeden zarodeczek, i to na pewno TEN zarodeczek, który zostanie z Tobą na zawsze :tak:

Heiza z L4 to zależy jaką masz pracę... jeśli choć ciut dźwigasz, masz dużo stresów to na pewno bierz L4. Mój M też naciskał mnie bym od razu brała L4 ale ja lubiłam swoją pracę, stresy czasem były ale nie aż tak duże. W sumie wyszło, że pracowałam do 6 mies. Dodatkowo zobaczysz co powie gin. Umów się do niego jak najszybciej :tak:
 
No i przespałam cały wieczór :-D . Smerfeta jutro mam wizytę , trochę wcześnie a właśnie chodzi mi głownie o zwolnienie , ostatnio miałam bardzo dużo stresu w pracy do tego zdarza mi sie dźwigać , nie wybaczyła bym sobie jakby teraz coś sie przeze mnie stało , jeszcze raz dziękuje Wam wszytkim za wsparcie :-)
 
Heiza, gratuluje !!! Beta jak marzenie !!! Pochwal sie, jaki to uroczy zakątek swiata tak na Ciebie podziałał? Może to jakis patent będzie :-)
 
reklama
Do góry