reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Anulla do Stencla jak najbardziej będę chodzić tylko akurat 23 pasuje mi po południu a on przyjmuje rano a wiesz jak to jest w tej pracy nie chce brać wolnego narażie bo jeszcze się przyda
 
reklama
Jestem zalamana

Moja klinkia popelnila blad. Mowia o tym od rana.niedawno odbyla sie konferencja- wykreslaja nasz szpital z programu :( boze !!!! Ostatnia proba i teraz tyle zamieszania :((((
 
Od rana czytam wiadomości i widziałam konferencje Ministra Zdrowia. Boję się, że ten błąd będzie kosztować tysiące par, które będą się dalej starać o dofinansowanie do invitro ;/ no i te zmiany szpitali... podobno możecie wybrać sobie - dowolne z tych, które miały dofinansowanie czy tylko z tych, które jeszcze mają?
 
Hej,

Hess i Smerfeta dzięki za uświadomienie zakręconej koleżanki:-D ja mam tak zawsze wszystko czytam, ale nie pokolei i potem jestem zdziwiona, że coś jest nie tak:-p Hess chciałabym się znależć w kalendarzu, ale ja w sumie nie wiem jak moja sytuacja się wyklaruje bo teoretycznie w lutym mam mieć crio mojego blastusia, ale jak to wyjdzie to Bóg jeden wie;-)
Karusia afera że szok :szok: ale Minister mówił, że pozostałe pary zostaną przydzielone do innych klinik, także nie martw się, jakoś muszą to ogarnąć;-)
OlaSzy i jak jesteś zadowolona z Gamety??? nadal chodzisz do M.R?? Mi robił punkcje, jestem bardzo zadowolona, ale za nic na świecie nie mogę się wcisnąć do niego na wizytę i czasem jak go widzę jak wychodzi po pacjetki to mi się płakać chce :eek: ale niestety jak muszę dostować się do swojego czasu a nie jego to zaliczyłam już 4 innych lekarzy i w sumie zakumplowałam się z panią dr R.B taka młoda blondyneczka i nie jest źle:tak: dalej będę się do Niej umawiać bo jak dla mnie jest zawsze osiągalna bo ma więcej dyżurów niż R:-)


Dziewczyny ja dzisiaj skonczyłam Dupka i czekam na @ mam nadzieję, że w miarę szybko przyjdzie i będę brać Estrofem 2mg od 2dc a potem na kontrolę i mam nadzieję, że dostanę mojego eskimoska:-):-) a mój Syncio juz się chyba wychorował i jutro idzie do przedszkola bo kota w domu dostaje, karate mu odpuszczę bo tam się zapoci, ale przedszkole musi być:-D to miłego wieczoru, ja mam chyba randkę z M bo już cos marudzi, ze go zaniedbuje, a zaraz @ itd, w ogóle jest niedowytrzymania to trzeba go trochę ustawić:-p
 
Dzień doberek kobietki:) Witam jak i te które znam i których nie znam:)
KasiaMakaronik no ja też startuje 3 raz 19 mam wizyte i jak będzie oki no to ruszam..

Kate23 leczysz się w gamecie w Rzgowie? i widze że do Pani B chodzisz...?:) Przy pierwszym podejściu w G. prowadził mnie P.R ale teraz zmieniam lekarza no i chciałam do M.R niestety nie ma miejsca więc wybrałam panią B :-D O ile dobrze pamiętam ona robiła mi punkcje. Dobrym jest specjalistą w dziedzinie IVF?
 
Niby bedziemy przenoszeni do innych klinik,
Problem w tym -choc moze glupio tozabrzmi-ze ja uwielbiam mego doktora i naprawde im ufam. To co sie stalo nigdy nie powinno miec miejsca, ale na swoim koncie maja mnostwo prawidlowych transferow-zakonczonych tym o czym wszysy tu snimy :(

Doktor dzwonil i mowil ze jutro beda znac wiecej szczegolow ,narazie dla nich tez to szok :(
 
reklama
Dzień doberek kobietki:) Witam jak i te które znam i których nie znam:)
KasiaMakaronik no ja też startuje 3 raz 19 mam wizyte i jak będzie oki no to ruszam..

Kate23 leczysz się w gamecie w Rzgowie? i widze że do Pani B chodzisz...?:) Przy pierwszym podejściu w G. prowadził mnie P.R ale teraz zmieniam lekarza no i chciałam do M.R niestety nie ma miejsca więc wybrałam panią B :-D O ile dobrze pamiętam ona robiła mi punkcje. Dobrym jest specjalistą w dziedzinie IVF?

Powiem Ci, że nie wiem jakim jest specjalista bo jest dość młoda i pewnie ma nie takiego doświadczenia jak klan R. ale bardzo się wczuwa, długo bada (niestety jest niedelikatna) wszystko dokładnie sprawdza i dobrze się z nią rozmawia;) miałam u niej 4 wizyty i mam wrażenie że mnie kojarzy :)co mnie cieszy bo nie czuje się taka anonimowa, ba nawet do mnie dzwoniła w sprawie hiperki. Mogę ją polecić z czystym sumieniem, zresztą sama zobaczysz:-)
 
Do góry