reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Hej,

Heiza również cichuteńko gratuluje, choć pewnie to formalność:-) ale fajnie naturalsik, marzenie moje M:-p
Hess współczuję, że nie poszło po Twojej myśli:-D choć co sie odwlecze to sama wiesz:tak: ps. jak ja bym chciała w to wierzyć:-)
Ilka_a kciuki za spokojne dni do bety, a potem za wynik bety:laugh2: swoją drogą ja po relanium nie miałam żadnej ulgi w sensie spokoju czy wyciszenia, tylko lekko śpiąca byłam:szok: coś chyba za nerwowa jestem bo jak już taki wyciszacz na mnie nie działa to ja nie wiem:-p

żebym to ja jeszcze pamiętała co komu odpisać to byłoby gites:eek:
Dziewczynki ja ten mój cykl i moje pierwsze ivf to mam totalnie do d...:eek: uwierzycie, że tak po tym jak odwołali mi transfer w 5 dobie bo utrzymywały sie objawy hiperki, tak na drugi dzień telefon z labo że z 6 zarodków do stadium blastocysty przetrwał 1:szok: i tego zamrozili:sorry: normalnie porażka:baffled: żałuje, że nie odwołałyśmy wszystkiego w 3 dobie jak dr-ka podejrzewała hiperke bo wtedy miałabym 6 pięknych mrozaków, a tak cała stymulacja poszła gdzieś i zarodki mi się zmarnowały:-( choć tak sobie myślę, że skoro nie dotrwały do staium blastki to i pewnie w macicy też by nie przetrwały:baffled: już sama nie wiem za dużo wszystikiego czytam i mam totalny mętlik w głowie:eek: teraz będę panikować że ten mój mrozaczek się źle rozmrozi i nie będe miała nic:baffled: lece smażyć frytasy bo mój Pierworodny jest chorutki (mam zwolnienie na Niego a co odpocznę sobie) i w chorobie jak zawsze frytasy są najlepsze:-p a kit chociaż coś zje:-p miłego dnia:-p
 
KasiaMakaronik tak myślałam że beta wyniesie ok 800 bo tak też u mnie było :-D dzięki za info :-)

Kate obawiam się że zarodeczki i tak by nie przetrwały, a mrozi się przeważnie w stadium blastocysty. W takim przypadku moim zdaniem lepiej że masz odroczony transfer bo organizm będzie lepiej przygotowany na przyjęcie maluszka
 
KATE23- nie przejmuj się, masz 1 zarodek i to może być TEN. Po pierwszej stymulacji nie ostał mi się ani jeden zarodek, a z góry miałam mieć transfer mrozaczka. Ale niestety po drugiej dobie zarodki przestały się dzielić :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry