reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌞🌻🌼 W ciepłym sierpniu testujemy, dwóch kresek ⏸️ na teście wypatrujemy 🐞🐝

Kurczę, właśnie uznałam że na poprawę humoru pójdę do Maczka na McFlurry 😋 No chodzi za mną jak nie wiem! I wieczorem chyba znowu spróbuję męża wyciągnąć na spacer, bo niedługo zacznie nam brakować tych długich, ciepłych wieczorów.

A Wy jakie plany na sobotę? 😊 Ja w międzyczasie muszę jeszcze wcisnąć pranie i obiad, ale bez spiny.
 
reklama
Dzięki Dziewczyny, że mogłam się wczoraj wygadać i za słowa otuchy i wsparcia, też w prywatnych wiadomościach 🥰 To miejsce jest dla mnie naprawdę ważne, więc mimo że chcę sobie zrobić przerwę od starań, to nie chciałabym mimo wszystko robić przerwy od forum. Może bym się nie udzielała, ale jestem pewna, że i tak bym tutaj zaglądała regularnie, żeby śledzić Wasze starania i po cichu kibicować.
Ale nie wiem czy to nie jest wbrew zasadom tego wątku 😓

Wracając jeszcze do mojego wczorajszego (przydługiego, teraz to widzę) wywodu. Dzisiaj jest już lepiej 🙂 Poszliśmy wczoraj z mężem na długi spacer po 21, bo było już przyjemnie, łaziliśmy 1,5h (przy okazji 10k kroków pykło), na spokojnie rozmawialiśmy i podzieliliśmy się wzajemnymi wątpliwościami. Myślę, że to oczyściło atmosferę i po raz kolejny pokazało, że mimo trudów nasza relacja jest silna, dlatego wierzę że prędzej czy później sobie ze wszystkim poradzimy, krok po kroku ☺️ Być może po prostu czas pogodzić się z tym, że z pierwotnych planów nic nie wyszło i dostosować je do nowych okoliczności. Nie straciłam zupełnie nadziei 😉
Nie zdążyłam wczoraj odpisać na Twoją wiadomość, ale podpisuje się pod tym co pisały dziewczyny 😉
To świetnie, że udało Wam się z mężem porozmawiać i oczyścić atmosferę, takie rozmowy są naprawdę bezcenne. Myślę, że przerwa na pewno dobrze Wam zrobi, ważne, żebyś dbała o siebie i swoją relację, a reszta przyjdzie w swoim czasie ❤️ Trzymaj się ciepło i pamiętaj, że jesteśmy tutaj dla Ciebie ❤️
 
Kurczę, właśnie uznałam że na poprawę humoru pójdę do Maczka na McFlurry 😋 No chodzi za mną jak nie wiem! I wieczorem chyba znowu spróbuję męża wyciągnąć na spacer, bo niedługo zacznie nam brakować tych długich, ciepłych wieczorów.

A Wy jakie plany na sobotę? 😊 Ja w międzyczasie muszę jeszcze wcisnąć pranie i obiad, ale bez spiny.
MC Flurry, uwielbiamy😍 ostatnio też przy upałach posmakowała mi kawa mrożna z maka, ale piłam w takim tempie, że lód się nie zdążył roztopić😅
Spacerujcie i korzystajcie z pogody🙂
Ja miałam ambitne plany ma sobotę żeby coś zwiedzić i gdzieś jechać ale wczoraj się okazało, że mąż jednak dzisiaj był potrzebny w pracy, więc pozostaje zacisze domowe. Może jutro gdzieś pojedziemy połazić. Pranie już dzisiaj ogarnęłam i kończę robić zupę z wczoraj, bo przyszłam wczoraj z pracy zaczęłam gotować i nagle chyba baterie nam padły obojgu i około 18 poszliśmy spać😆 spałam 14 h a mąż 12 😄
 
Kurczę, właśnie uznałam że na poprawę humoru pójdę do Maczka na McFlurry 😋 No chodzi za mną jak nie wiem! I wieczorem chyba znowu spróbuję męża wyciągnąć na spacer, bo niedługo zacznie nam brakować tych długich, ciepłych wieczorów.

A Wy jakie plany na sobotę? 😊 Ja w międzyczasie muszę jeszcze wcisnąć pranie i obiad, ale bez spiny.
MC Flurry, uwielbiamy😍 ostatnio też przy upałach posmakowała mi kawa mrożna z maka, ale piłam w takim tempie, że lód się nie zdążył roztopić😅
Spacerujcie i korzystajcie z pogody🙂
Ja miałam ambitne plany ma sobotę żeby coś zwiedzić i gdzieś jechać ale wczoraj się okazało, że mąż jednak dzisiaj był potrzebny w pracy, więc pozostaje zacisze domowe. Może jutro gdzieś pojedziemy połazić. Pranie już dzisiaj ogarnęłam i kończę robić zupę z wczoraj, bo przyszłam wczoraj z pracy zaczęłam gotować i nagle chyba baterie nam padły obojgu i około 18 poszliśmy spać😆 spałam 14 h a mąż 12 😄
Ja właśnie tez się skusiłam na McFlurry wczoraj 😁 moje ulubione to KitKat ❤️
Natomiast jeśli chodzi o maca to kiedyś mi koleżanka sprzedała tipa żeby sobie kupić shake'a waliniowego, do tego espresso i połączyć je ze sobą - niebo na ziemi 😍
 
To zależy w jakim momencie pojedziesz na monitoring, jest tak zwany ring of fire, bezpośrednio po owulacji naczynia krwionośnie wyglądają tak, że wiadomo że już po. Ewentualnie zaraz po też płyn w Zatoce Douglasa jest, albo jak pójdziesz później widoczne jest już ciałko żółte.
 
Dzięki, bo umawiałam wizytę wg poprzednich wyliczeń a jednak się pozmieniało i nie wiem czy tydzień później jest sens iść czy przełożyć na kolejny miesiąc
 
reklama
Właśnie jak to jest z tym NAC ? Jakiej firmy polecacie i jak to się zażywa ? Widziałam jakiś NAC przy Pcos ale ja nie mam i zastanawiam się czy namieszam
 
Do góry