reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Wyczytałam, że "do 5 tygodnia ciąży przyrost hormonu nie powinien być niższy niż 66% w ciągu 48 godzin. Później przyrost stężenia beta HCG ulega zwolnieniu" - kurczę a mi się wydawało, że Wy liczycie 66% w ciągu 24h - to jak to w końcu jest?? :confused:
 
reklama
Chloe my liczymy co 48h :), u ciebie jest super :-)

Dziewczyny jakiś czas temu obiło mi się o uszy że piszecie o oleju lnianym, możecie mi napisać coś więcej, ile go brać i czy cały cykl? Za bardzo nie mam czasu żeby się cofac i szukać po postach, dzięki !!!
 
Ostatnia edycja:
Kasik, beta jest super, ja dzis miałam 11 tysi Ty masz 26 tysi a miałas transfer dzien po mnie !!! Zresztą ja dalej się trzymam teorii że masz bliźniaki. Ta Twoja jedyneczka mogła się przecież podzielić. A bete masz taką, że kto to wiem...
.Zwolnij troche a wszystko bedzie ok.

Chloe, beta super !! Rośnie bardzo dobrze. Możesz być spokojna, mówie Ci to ja maniaczka powtarzania bety !
 
Ostatnia edycja:
Ojeju!! NAPRAWDĘ jest OK?? To super! Dzięki Dziewczyny! Kotuska no Tobie się nie da nie wierzyć - wiesz więcej o becie niż pewna pani doktor :-D
A ja sobie wrzucałam moje wartości w jakiś taki angielski przelicznik i tam mi wychodziło że za niski przyrost. Może się nie znają ;-)
 
Pelna olej lniany jest bardzo zdrowy wiec mozna go pic caly czas. Ja pilam od stymulacji bo dopiero sie dowiedzialam. 2 lyzki dziennie wystarcza, ja mam oleofarmu, podobno to ten "smaczniejszy" ;)

Dzieki dziewczyny za slowa pocieszenia i za "opr" tez ;) bo sie nalezy. Sezon slubow juz sie konczy, za tydzien duze wesele z duza i bogata dekoracja ale sprobuje wszystko porzadnie rozpisac juz w tygodniu, zeby sie nie spinac w weekend. Za 2 tygodnie juz malutkie wesele i dopiero w sylwestra kolejne. Z reszta obowiazkow moi pracownicy sobie poradza. Bede tylko nadzorowac z fotela ;) Wiem, ze musze zwolnic, rozumiem, ze sa rzeczy wazne i wazniejsze.
 
Kasik beta mega :), ale co do przyrostów to ja sie nie znam za bardzo. Oby te plamienia sie nie powtarzały, bo tylko bidulko sie stresujesz. A nie chcieli cie na pogotowiu przebadać? Jakaś przyczyna musi być tych plamien.

Chloe my liczymy przyrost albo co 48h i wtedy min 66%, albo co 72h i wtedy min przyrost 114%. Ale ja jak juz pisalam za bardzo to ja sie nie znam na obliczaniu ;), ale sądząc po wielkości Twojej bety, jest wszystko dobrze.

pełna_nadziei83
dokładnie jak pisze Kasik olej ma bardzo cenne właściwości, przede wszystkim cenne kwasy omega 3, ma dzialanie przeciwgrzybiczne, bakteriobójcze i pozytywnie wpływa na rozwój zarodka. Ja piłam od pierwszych dni stymulacji bo dosyc późno sie o nim dowiedzialm ale mozesz pić go cały czas. Ja piłam 2x dziennie po 1 dużej łyżce. Pamiętaj by kupić ten tłoczony na zimno i po otwarciu trzymaj w lodówce, swojemu męzowi również możesz go podawać, na nasienie tez korzystnie wpływa, chociażby te dzialanie bakteriobójcze. Niestety nie jest smaczny,ale jak go szybko popijesz sokiem to nie jest źle, z resztą czego sie nie zrobi, by spełnić te najwieksze marzenie :tak:
 
Kasik beta piękna. Tydzień temu miałam ok 22 tyś a Ty chyba masz 1 tc po mnie :-) będzie dobrze, zobaczysz, a Ty masz niczym ojciec chrzestny pracować palcem i polegiwać gdzie się da ;-)

Pełna kupuj olej i do dzieła. Póki co życzę smacznego i powodzenia ;-)
 
reklama
Do góry