reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Enni a wiesz dziś na spokojnie punkcje 4 a nas na podglądanko może 5 było:-) więc tak luzikowo raczej.
Kotuska ja w kościach czułam że dziś serducho posłuchasz maluszka i strasznie się z tego cieszę, nie puszczam też kciuków za Was bo przed nami jeszcze kilka miesięcy "kciukowania" ale stanowczo na spokojniej :tak:;-)

Dzięki dziewczynki za słowa otuchy, staram się nie myśleć nie przeliczać, wiarę kładkę w tę moją trójeczkę, niech sobie pięknie rosną:-) oby do punkcji a potem zacznę się zamartwiać o kolejny punkt programu. Ogólnie doktorka mi Menopur zwiększyła z 75 na 100.I powiem wam jedno nie zgadzajcie się na ten lek w 600 w penie- masakra jakaś! Lek po zmieszaniu trzeba sobie dozować do strzykawek z jednorazowymi igłami... czyli płyn z ampułki pobierać tą samą igłą którą się robi zastrzyk, igła oczywiście tępa po tym, bo już nie jednorazowego użycia:angry: a na miarce nie widać jednostek bo są po 0,34( albo 7 nie jestem pewna sprawdzę jutro przy kolejnym zastrzyku)! więc na oko trzeba te stówkę podawać- masakra!
Mi na miejscu lekarka zmieszała go i w 6 strzykawek wpakowało po stówce. Więc mam 6 gotowych.
Ogólnie jak zwykle marudna baba była! " no ja nie wiem co z tego będzie, zobaczymy jeszcze bo dwie w sumie są, ale rewelacji nie ma z trzecim, no tam coś jeszcze jest ale małe to nie ma co mierzyć":crazy: udusić to mało.
 
reklama
Mimozamia, ale w jakim penie ? Ja miałam tez menopur 600 min. i miałam ampułki i proszki. W klinice mi zmieszali i potem miałam takie strzykawki jednorazowe i sobie według miarki pobierałam. Miarka dokładna wiec bez problemu. Kurde to co Ty masz za wynalazek !!! Ja to nie lubie zastrzyków wiec by pewnie juz mnie stres załapał jak bym nie wiedziała jak to uzyć.
Lekarką się nie przejmuj, bo widzisz zalezy od dnia to różnie gada. Wazne aby z tej stymulacji otrzymac dziecko. Cała reszta się nie liczy !!!!!
 
U mnie chyba też nie będzie dobrze. Właśnie przy wizycie w toalecie zastałam całą wkładkę ciemnobrązową. Od pół godziny czułam, że coś wypływa ale byłam pewna, że to luteina. Przy aplikacji lutki dużo brązowego śluzu w środku. Napisałam sms'sa do doktorka co robić odpisał, żeby leki przyjmować bez zmian i ewentualnie zrobić badania hh. Co to są badania hh? Boże jak bardzo się boję ...
 
Kotuska- sam lek nie jest w Penie.Lekarz wypisując lek określił go " w Penie" potem gdy zapytałam czemu tak nazwała przecież lek jest w takiej postaci jak mówisz, stwierdziła " taka jest nazwa" więc nie pytałam więcej, bo jak widać babka mało rozmowna:eek:
Co do jej gadania... w nosie mam trojaczki mi wystarczą przecież ;-)
 
Kasik, zwieksz lutke i estrofen i leż. Bedzie dobrze !!! A Ty przypadkiem za dużo nie chodzisz? Leżenie plackiem ma być !!! Brązowe plamienia się zdarzają, ba nawet czerwone i nic złego sie nie dzieje. Możesz nospe i magnez zaaplikowac -to nie zaszkodzi a ewentualnie moze pomóc. Ja mam tak napisane w zalecieniach w razie takich sytuacji.
 
Kotuska doktorek nie kazał zwiększać leków. Wiesz co to są badania hh? Skąd masz te zalecenia? Ja nic nie dostałam. Oczywiście nie leżę, w pracy jestem :zawstydzona/y:

Jadę na pobranie krwi do szpitala.
 
Kasik, Kotuska ma rację. Powinnaś na tyłek dostać i być przywiązana do łóżka. Sio do łóżka i plackiem leżeć. Jak naj mniej brzuch naprężać. Wstawać tylko za potrzebą. Musi być dobrze.
 
reklama
Kasik bez dyskusyjnie na kanape telewizje ogladac . Zwolnienie z pracy brac masz wazniejsze priorytety od pracy nie po to przeszlas to wszystko zeby teraz szalec .
Ja dopiero wracam do pracy w 16 tygodniu wolalam dmuchac na zimne .
 
Do góry