reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Smerfeta 2 tygodnie to kupa czasu ;) Tylko, ze ja mialam dosyc szybko punkcje bo 18-tego a Ty owu pewnie mialas okolo 7-go wiec wychodzi troszke ponad tydzien roznicy :)

Juz sie ogarnelam -prysznic, makijaz (na siedzaco), fryzura, ciuchy, wszystko w zwolnionym tempie ;) i jestem gotowa. Goscie maja byc okolo 14- tej wiec zaraz musze wyjsc z domu. Jak posiedze z nimi z 2 godzinki chyba nic sie nie stanie.
 
reklama
Owu musiałam mieć pewnie ok 9 tego bo zabieg miałam 1.07 i 6 dni miałam plamienia. Gdybym miała owu tak jak zawsze czyli 12dc to byśmy nie zdążyli z przytulankami. Zawsze wiedziałam kiedy mam owu a teraz wszystko było inaczej

Kasik myślę że jak posiedzisz to nic się nie stanie
 
Witajcie ,
ja już w domciu weekend w Krakowie i Brzesku u znajomych.
Również obowiązkowo zakupy w Ik.. , przy dziecięcych gadżetach puszczałam się prawie pędem, byle nie patrzeć .:-)

Od wczoraj nie biorę już antykow , dziś jajniki mi prawie eksplodują , mam nadzieję ,że szybko przyjdzie @.
Więc czekam cierpliwie co dalej .....
Pozdrawiam i trzymam kciuki za starające , a mamusiom życzę duuuuuużo odpoczynku :-)
 
Chloe, ciesze się bardzo że się uspokoiłaś. Teraz Twój kropuś musi mieć dużo spokoju.A ciacho to na razie dziekuję.... mój kropuś bardzo drażliwy zaczyna się robić na słodycze.... niedługo chyba się kłaczkowo bardzo zrobi.

Kasik, to ja już w ogóle mam zamieszane w cyklu bo @miałam 2 lipca a transfer 22.07 wiec w 21dc. I wychodzi żę "owulację" miałabym 17 .07.wiec dosyć późno. No i usg pokazuje mi w sumie1/2 dni róźnicy. Wiec u mnie się zgadza. Ciekawe jak Ci policzy skoro miałaś w sumie szybko "owulacje/punkcje"

Magda, wykreśl mnie proszę z 19 sierpnia bo nie ide do profesora. Natomiast idę do niego na spotkanie z kropkiem 1 wrzesnia ( a nie 30 sierpnia)
 
Madziulka Niedziela dziś to trzeba nachalnie ich tam aby odebrali:-)
A mnie od rana na zmianę jajcory bolą, taki tępy ból co kilka minut.Może jednak coś tam jeszcze rośnie a Ginka ślepa była! No oby, oby dziewczynki! A po zrobieniu zastrzyku z Gonalu zaczęło boleć jeszcze bardziej.A niech boli oby coś wyrosło.
 
Kotuska, gratuluję serduszka:)) Cieszę się, że wszystko jest ok i uspokoiłaś się:)
Kasik, piękna beta:) Odpocznij trochę i dużo leż.

Ja mam kolejną wizytę 22.08 i 28.08 transfer. No i na pewno jeśli nie uda się po 2 stymulacji to zmieniam klinikę, bo tak mnie wkurzyli teraz że zastanawiam się czy teraz nie zmienić, ale jeszcze nie podjęłam decyzji.
 
reklama
Do góry