reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasik czy musi sie cos stać żebyś zrozumiała co jest najważniejsze!?!?!?!?! Grabisz sobie koleżanko !!!!!!! Mam nadzieje ze to takie "standardowe" brązowe plamienia od lutki , progesteron przecież Miałaś duży!!!!! 3msm
Kciuki by wszystko było ok.
 
reklama
Dziewczyny sama prawda...
uploadfromtaptalk1408202815513.jpg
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1408202815513.jpg
    uploadfromtaptalk1408202815513.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 30
Dziewczyny ja wybrałam sie z córa i mężem do galerii. Pochodziłam a raczej postalam z godzinę i teraz leżakuje w samochodzie bo już zakupów na obiad na jutro nie dałam rady z nimi zrobić. Tak mnie ciągnie dół nie to ze boli chociaż sama nie wiem czy boli czy ciągnie. Kasik Ty to szalejesz. Musisz przystopowac żebyś nie miała potem wyrzutów.
 
Doktorek sms'em kazał brać leki bez zmian i zrobić badania estradiolu, progesteronu i b-hcg. Pojechałam 30 km do szpitala, żeby zrobić wyniki a tam się dowiedziałam, że nie są to wyniki, które trzeba robić przy zagrożeniu życia więc na cito mi nie zrobią. Znowu się nasłuchałam (to inne labo), że coś "ćwiczę" i mam sobie jechać tam gdzie się leczę. Na nic się zdały moje tłumaczenia, że klinika czynna do godz. 15-tej. Ach państwowa służba zdrowia ... B-hcg będzie za 1,5 godziny a progesteron i estradiol w poniedziałek po godz 14-tej. Jak na razie nic nie wypływa na zewnątrz ale w środku brązowo :-( Na dodatek stanął mi zegarek o godzinie 17:30 a wiecie, że ja wierzę w takie rzeczy :zawstydzona/y:Dziewczyny łatwo Wam mówić, ja pracuję u siebie i jak sama nie zadbam o niektóre sprawy to może być lipa. Przecież nie powiem Młodym, że wesele się nie odbędzie bo ja mam plamienia :sorry:
 
Kotuska rewelacja :-) gratuluje!!!
Kasik rozumiem że nie zawsze jest łatwo zrobić sobie odpoczynek od pracy ale nasza sytuacja chyba jest wyjątkowa ... a leżenie i minimum wysiłku jest wg. mnie równie ważne co leki ... a z tym labo to masakra że taki problem robią :baffled:. Trzymam mocno kciuki za Was :tak:
 
Kotuska tak się cieszę że wszystko z Twoim maleństwem jest dobrze. To teraz juz proszę bez stresów, bo maluszek wszystko czuje :tak:

Kasik kurczę mam nadzieję ze te plamienia to nic poważnego, ale tak jak piszą dziewczyny odpoczynek to teraz powinien być na 1 miejscu. Rozumiem że masz obowiązki w pracy, ale chyba Twoja kruszynka jest teraz najważniejsza!! Sama wiesz dobrze ile musialaś przejść by spełniło sie Wasze marzenie. A nie mozesz w szpialu powiedzieć by Cie przebadali? Trzymam kciuki by wszystko sie dobrze skończyło
 
Kasik, nie mam pojęcia co to badanie hh. Z tymi badaniami to oni są śmieszni !!! W tym przypadku PRG i E2 jest dosyć kluczowy.Daj znac chociaż jaka ta beta. Ja mysle ze Ty mimo wszystko za dużo jestes aktywna. Ja Cie rozumiem że prowadzisz firmę, ale zastanów się ile ta firma jest warta jeśli na drugiej szali połozysz życie swojego dziecka.Martwię się o Ciebie bardzo, tak więc prosze Cie zwolnij.....

A nie mogli Ci w szpitalu USG zrobić ???
 
Kotuska - ale super, że wszystko z Kropeczkiem w porządku i że usłyszałaś serduszko! :-) a ta pani Sz. to Ci powinna teraz odszkodowanie wypłacić za to, że Cię niepotrzebnie nastraszyła! To już w końcu możesz chyba troszkę odetchnąć i zacząć się cieszyć :tak:

Kasik - brązowe plamienia to jeszcze podobno nic strasznego, gorzej jak pojawia się żywa krew. Zrób sobie jutro dzień zalegania w łóżku i może się uspokoi.

Magda - mała poprawka w kalendarzu - 22.08. mam wizytę ale dopiero pęcherzykową, na serduszkową jeszcze będę musiała trochę poczekać.

A dzisiaj poszłam tak sama dla siebie zrobić betę i wyszło 622,80 - trochę liczyłam na więcej i nie wiem czy to nie za mały przyrost ale staram się nie dać zwariować, niektórzy lekarze mówią że na początku ciąży wystarczy przyrost na poziomie 50%, inni chcą 60 a jeszcze inni 66 więc... mam nadzieję i modlę się żeby było dobrze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasik beta jest ok :-) paranoja z tym szpitalem, dobrze że chociaż bete zrobili,
chyba musisz poszukać sobie jakąś pewna osobe na zastepstwo, żebyś miała do niej zaufanie a Ty sama kontrolowałabyś tylko ją, może ktoś z rodziny... bo jednak te 3 pierwsze miesiące są kluczowe...a swoją drogą masz super pracę, tez mi się taka marzy :-D
Chloe masz bardzo dobry przyrost , ponad 100% co drugi dzień ci wychodzi
 
Ostatnia edycja:
Do góry