reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Alternatywa-mozesz napisac dlaczego nie mozecie afoptowac?jesli cos to pw... bo ja rowniez nie moge...ale bardziej sie dowiedzialam i znalazlam sposob :) moze cos uda mi sie doradzic :*
 
Witam,

To chyba ja zostałam ze starej ekipy tylko bez cudu:zawstydzona/y:ehh i nie zanosi się żebym mogła coś z tym zrobić:zawstydzona/y:A starams ie już 6 lat:zawstydzona/y:
a my staraliśmy sie 12lat ale życze tobie abyś nie musiała tak długo czekać &&&&&&&&&&
i wiruski ciążowe -------------------------------------


a niewiem czy pisałam ale mamy cukrzyce ciążową i mam diete i strasznie jest to upierdliwe
Wizyte usg mam 11.08. :-D
 
Anulla przypominam Ci, że zarodek, który na Ciebie czeka na zimowisku i niby jest najsłabszy czyli 1BB jest takiej samej klasy co ten, który prawdopodobnie się u mnie zagnieździł więc nie spisuj go od razu na straty ;-):-D A jeżeli się nie uda ułóż plan B, immunolog. Ja też brałam najpierw steryd pabi-daxamethason czy jakoś tak i nie pomógł, dopiero encorton w dużej dawce dał radę komórkom nk.

Olusia moja beta też jest wysoka i przyrasta dużo więcej niż książkowo ale lepiej w tą stronę niż w drugą ;-) U mnie raczej szans na bliźniaki nie ma bo drugi zarodek był dziwnej klasy P8B, cokolwiek to znaczy :baffled: No chyba, że ten 1BB się podzielił :-)

Gizas
gdzie Ty się podziewałaś kobieto?

Kotuska ja bym na Twoim miejscu jednak powtórzyła jutro betę bo znowu minie zbyt długi czas i będziesz się zastanawiać czy dobrze przyrosło czy nie i będziesz się niepotrzebnie stresować. I tak ciągle o tym myślisz i tak więc beta tylko Cię uspokoi :tak::-) Ja idę jeszcze jutro na betę i może w piątek ale to jeszcze niepewne bo nie wiem czy w piątek znajdę czas, żeby jechać 30 km. U siebie nie chciałabym robić bo całe miasteczko będzie znało wyniki, wcześniej niż ja ;-):-D
 
Ostatnia edycja:
Kasik... oooo to takie miasteczko ze kazdy wie wszystko i wczesniej niz osoba zainteresowana :tak:

Kotuska trzymam kciuki za wysoki wzrost bety !!;-)
 
Heloł!

dzieki Madzia za wpisanie mnie na liste:))

Olusia - gratuluje pięknej bety! Rosnie cudnie. Oby tak dalej:-D



a teraz o mnie. Wizyte miałam zaplanowaną na dzis - 11 tydzien, tak naprawdę to była pogadanka z Panią genetyk o ryzyku. Ona oceniła, ze z rodzinnych połączeń nie mamy dużego ryzyka chorób genetycznych, ale do programu badań prenatalnych oczywiscie jestesmy zapisani. W sobote ide na krew- test PAPPA i umówić USG genetyczne, które bedzie pewnie jakos w 13 tc, pod koniec sierpnia.

Sciskam Was wszystkie i mocno trzymam kciuki za wszystkie cuda, które jeszcze muszą sie wydarzyć. &&&&&&&&
 
reklama
Do góry